Ne Giysem: Gömlek

Bahar havasına en iyi gelen parça gömlek. Bugün ne giysem sorusunu en iyi geçiştiren gömlek. Sportif ve rahat olmanın tek cevabı iki heceli göm-lek. Şık ve sadeliğin formülü yine gömlek. Ne giysem? diyorsanız cevabı illaki gömlek. 

Gömlek modelleri bahar kombinlerinin kahramanı olmak için iyi bir seçim. Havanın sıcak ve soğuk kararsızlığı hala daha devam ederken bu seçimle gündüzden geceye doğru rahat bir geçiş yapmak kolayı temsil ediyor adeta. Peki 2016 bahar modası yaz modasına doğru ilerlerken hangi gömlekler ön plana çıkıyor?

Bahar Kombinleri

Bir gömlek bir pantolon yeterliliği kendini emin bir şekilde tişörtlere henüz bırakmamışken yeni sezonun kolay kombin alternatifleri pek tabii gömleklerle oluyor. Yeni sezon gömlek modelleri ise klasik görünümden uzaklaşarak kendini aşıyor. Asimetrik kesimler bir yandan, crop gömlekler diğer yandan etrafımızı kuşatırken sokağın moda ritmi spor şık alternatiflerle dolup taşıyor.

Ters gömlek

Ters Açı

Dünya tersine dönmese bile gömlekler artık terste giyilebiliyor. İddialı bir sırt dekoltesine davetiye çıkaran tercih, jean pantolon kombinleri ile gündüze adapte oluyor.

Fırfırlı Gömlek

Mutlaka Fırfır

Sezonun en göze çarpan trendi olan fırfır detayları da gömlek modeline bulaşıyor. Fırfırlı gömlek modelleri gündelik stillere hareket, ofis kombinleri için ise enerjik bir görünüm kazandırabilir.

Gömlek - modaviki

Düğüm Düğüm

İlkbahar ile beraber moda biraz düğümleniyor. Bluzlar, elbiseler derken yeni sezon gömlekler de düğüm düğüm üzerimize yapışıyor. Cool bir görünüm kazanmak için tek bir düğüm her şeyi çözüyor.

Kruvaze gömlek

Yeniden Kruvaze 

Şık görünümlü kruvaze kesim yeninden baharla beraber gün yüzüne kavuşuyor. Klasik formu tabii ki yine jean pantolonlarla kırılıyor. Daha uzun görünmeyi bahşeden kruvaze gömlekler, yüksek belli pantolonlara da davetiye çıkarıyor. Bu davet bahar neşesi gibi zarif görünümleri kendiliğinden ortaya çıkarıyor.

Bahar sokak modasından beyaz gömlek modellerine torpil geçiyor gibi ne dersiniz?

Crop gömlek - modaviki

gömlek kombinleri - modaviki

gömlek kombinleri -modaviki

 

One thought on “Ne Giysem: Gömlek

Comments are closed.