Kapitone Trendi: Deri Ceket Kombinleri

deri-ceket-kombinleri Sonbaharın sıcak havasının sonlarına doğru yaklaşırken ceket alma alışkanlıkları yeniden kendini hatırlatmaya başladı. Soğuk ve serin havadan korunmak için artık ince ceketler yetersiz kalabiliyor. Bu durumda da gözler 2014-2015 deri ceket modelleri üzerinde toplanıyor. Senenin en gözde trendi kapitone deri ceketler. Kapitone aslında yorgancılıkla bilinmektedir; fakat artık giyim sektörü içerisinde de kullanılmaktadır. Üstelik ceket modelleri üzerinde bu fikir aslında yeni bir fikir değildir. Deri ceket modelleri incelendiği zaman ise tasarım bakımından oldukça taze olarak değerlendirilebilir.

modaviki-deri-ceket-kombinleri-4Deri Ceket Nasıl Kombine Edilir?

Deri ceket kombinleri aslında kolaylıkla ve pratik bir şekilde hayatın her alanında kullanılabilir. Yeni bir deri ceket almak istiyorsanız eğer, tercihinizi siyah renkten yana kullanarak çok uyumlu bir parçaya sahip olabilirsiniz. Siyah renk hemen hemen her renkle kombine edilebilen özelliğe sahiptir. Kesim bakımından senenin en trend deri ceket modelleri dar kesimden oluştuğunu da yamana atmayın. Dar kesimli deri ceket modelleri hem klasik bir görünüm kazanmanızı hem de aynı zamanda sportif bir stili de ön plana çıkarmanızı destekleyecektir. Dar kesim deri ceketler ile birbirinden tamamen farklı bu iki tarzı da hiç zorlanmadan ve kararsız kalmadan ortaya çıkarabilirsiniz. Nasıl mı? Tabii ki de üzerinize giyeceğiniz kıyafetlerle. Tayt ve deri ceket kombini üzerinize tercih edeceğiniz bluz ile farklı bir hava yaratmanızı sağlarken, dar bir elbise ile de oldukça şık bir kombineyi meydana getirebilirsiniz.

modaviki-deri-ceket-kombinleri-112015 deri ceket modelleri üzerinde bulunan kol ve omuz detayları dik bir duruşa sahip olmanıza yardımcı olurken, aynı zamanda da şıklığı her zaman üzerinizde yansıtmanıza olanak tanıyacaktır.  Farklı kıyafet seçimlerinizle ortaya birbirinden tamamen farklı bir görünüm çıkacaktır.  Ayrıca sadece 2015 yılı deri ceket giymek moda değil, maskülen tavrın trend olduğu günümüzde deri ceketlerinizi sadece omzunuza da atabilirsiniz.

 

 

 

İlham alacağınız Deri ceket kombinleri;

modaviki-deri-ceket-kombinleri-6


modaviki-deri-ceket-kombinleri-9 modaviki-deri-ceket-kombinleri-5 modaviki-deri-ceket-kombinleri-2modaviki-deri-ceket-kombinleri-3