Kurtar Bizi Beyaz Tişört

Dengeli ılık havanın hakim olduğu, burunların tıkalı, biraz boğaz ağrılı, çokça kişinin garip bir şekilde grip olduğu bahar aylarındayız. Güneşte hava sıcaklığının aniden yükselmesi hararete neden olduğu, gölgenin esintisinin ürperttiği, hafif ama yine de ceketsiz çıkılmadığı güzel İlkbahar…

Sokak modası trendleri artık biraz beyaz, biraz salaş ve fazlaca sıcaklara karşı hazır! Beyaz tişörtlerden bahsediyorum; uzun, dar, kısa, bol, salaş beyaz tişört modelleri… Sokağın en yalın halini üzerinizde taşımak için ne bekliyorsunuz ki?

Sokak Modası

Bir Jean Bir Tişört

2015 trendleri 70’lerin o özgür ruhlu kadınını kucaklıyor. İlkbahar bohemin en çok salaş yanını çoktan popüler olarak belirledi bile. Bir Jean bir tişört yeterliliği sahnelerde, caddelerde ve sokaklarda… İddiasız ve natürel iddianın muhteşem spor şıklığını denemek için zaman kaybetmeyin!

Sokak Modası

Yüksek Bel ve Tişört

Normcore tarzı sokak modasında artık benimsendi. Yüksek belli pantolon kombinleri normcore stili beyaz tişörtlerle değerlendiriyor. Sade ama bir o kadar şık bir görünümün vazgeçilmezi olan kombinler her an her yerde kullanılabilir durumda bekliyor!

Sokak Modası

Siyah Beyaz Şıklığı

Hem bu kadar zıt hem de bu kadar uyumlu olabilen ender renkler arasında siyah beyaz. Hal böyle olunca da vazgeçilmez olması hiç şaşırtıcı değil. Üstüne geçir, çık mantığını siyah beyaz kombinlerle kazanabilirsiniz.

Sokak Modası

Tişört Elbise

Gömlek elbise meselesinden sonra şimdi sıra tişört elbise modellerinde. Tek parçanın rahatlığına destanlar yazılır, çizilir. Hem spor hem şık olmak için tişört elbiseler giyilir!

Sokak Modası

Tulum Kombinleri

Kot kumaş fark etmiyor; bu sene tulum modelleri trend parçalar arasında yer alıyor. Kombinin yıldız parçası kendi olunca da içinde beyaz tişörtler çok yakışıyor. Abartıdan kaçınmak, yalın ama bir o kadar da tarz olmak için yine sahneye beyaz tişörtler çıkıyor.

Sokak Modası

Beyaz Tişört Etek İkilisi

Etek modelleri sıcak havalarda en çok kullanılan parçalardan. Böyle gelmiş böyle gider mantığını yansıta kombinlerde farklı kesimler ön planda. Kalem etek, kloş etek ve maksi etek popüleritesini bu sene de sürdürmeye meyilli; fakat tek bir fark var artık. Sezonun farkı ama bir o kadar da modası geçmeyen beyaz tişört salaşlığı etek kombinlerini vuruyor. Her daim spor, hep salaş ama bir o kadar da şık olmak için tişörtler yandan ve önden düğümleniyor.