Kombin Önerileri: Yüksek Bel Pantolon

Yüksek bel gün geçtikçe her tarzın içine sızmaya devam ediyor. Basic stillerin cirit attığı sokak modası, minimalist bir duruş sergilemek isteyenlere az biraz maskülenliği de hediye ediyor bu pantolonlarla. Üstelik birçok alternatif de kendiliğinden gündeme geliyor. Yüksek bel kot ile spor stile kayan bir duruş yakalarken, klasik bir yüksek belli pantolonla şıklığın dozunu dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

Pantolonların belleri yükseldikçe kombinin de sınırları derinleşiyor ve genişliyor. Kot, klasik her ne olursa olsun yer ve zamana göre stillere kolaylıklar sağlıyor. Tabii ki bu kolaylık bazen kötü ve hatalı seçimler de doğurmuyor değil. Peki hangi yüksek bel pantolon kombini doğru ve pantolon söz konusu olunca nerede yanlış yapılabilir ki?

Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

Hafif Kıvrım Hadisesi

Yüksek bel jean vücudu saran, likralı bir özellikte olduğunda hafif kıvrımlar birden kilo problemi ile yüzleşmenize neden olabilir. Aslında bu durum biraz şişmanlatan pantolon mu olur sorusuna cevap aramanızı sağlayabilir. Hatta olay mühim bir hal alıp, kilo vermeye kalkışılmasıyla bile sonuçlanabilir. Söz konusu vücudu saran, likra kumaşın o hem rahat hem de tuzak yapısı… Tuzağa düşer misiniz? Eğer minyon tipli iseniz ve hafif kıvrımlı bir vücut yapınız var ise bu tuzağı pas geçebilirsiniz artık. Evet rahat olabilirler, evet kimisine yakışıyor da olabilir. Ama sizde güzel durmuyor. Üstüne üslük kıvrımların belirginliği bacak boyunuzu kesip daha basık bir görünüme yol açıyor.  Eğer olduğundan kilolu ve şişko görünmek hoşunuza gidiyorsa; tüm streç kot pantolonlar sizin olsun…

Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

Ofis Stili

İş yeri için kombin ve ofis stili arayışı deyince klasik pantolonlar kaçınılmazdır. Klasik giyimi biraz günümüzle harmanlamak için ise yüksek bel tercih edilebilir. Bir gömlek, omuzları açık şık bir bluz ve hatta basic tişörtler klasik görünümü yumuşatmaya yardımcı olabilir. Ofis kombinleri ile stilinize biraz özgürlük katmak için sade bluzlar ya da tişörtleri giyebilirsiniz.

Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

Günlük Kombinler

Sokak modasının zamansız trendi kot pantolonlar. Yüksek belli jean ise zamansızlığın aday adayı adeta. Üstelik gündelik kombinler kot ile buluşunca tamamlaması da kolay oluyor. Ofis kombinlerinde gündeme gelen spor stiller, gündelik hayatta da şıklığa yol alıyor. İşin içine kot kumaş girdiğinde ise şık bir duruş çabasız bir şekilde kendiliğinden geliyor.

Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

Ofiste Jean Hayali

İş hayatına kot sızdırmak artık bir hayal değil. Jean kısaltımı da artık sadece pantolonlarla sınırlı değil. Jean ceket, jean gömlek, jean etek derken her yanı saran kot, ofis kombinlerinde de yerini alıyor. Konu yüksek bel pantolonlara geldiğinde şıklığı sürdürebilir kılmak adına kot kumaşı bir gömlekle ön plana çıkarabilir ve ofis kombinleri için yüksek bel ayrıcalığını değerlendirebilirsiniz.

Yüksek Bel Pantolon Kombinleri