Kombin Önerileri: Sade Şık

Kombin arayışları günlük hem şık hem de bir o kadar sade seçimlerle koşuşturmalara resmen ışık oluyor. Renk, uyum ve seçimler bir arada toplandıklarında sade ve şık ikilemini bir bütün kılmasının sayesinde gündüzden geceye geçişleri kolaylaştırıyor. Monotonluğu dinamikleştirmek, stillere enerji katmak ve tüm bunları kararında düzenlemek de işte tamda casual şıklık tanımını ortaya çıkarıveriyor.
Yaz mevsimini uğurlarken, sarı bahara “son” yakıştırmasını yapmak için daha çok erken. Gündüzleri bunaltan sıcaklık, geceye doğru hafif esen serin rüzgarları getirmeye başladı. İşte bunun içinde sade ve şık kombinler hem gündüze hem de geceye göre seçmek gerektiği gerçeği ortaya çıkıyor. Sade ve şık kombin önerileri ile de burhan geçirmeyecek düzeyde ve serinlikte ürpermeyecek şekilde fikir veriyor.

Tişört Etek İkilisi

Etek modelleri genel olarak tek başlarına her zaman için şıklığı destekler. Üzerine seçilen parça ile de kombinin şekillenmesi ve hangi tarzda olduğu ortaya çıkar. Konu şıklık ve sadeliği bir araya toplamayı işaret ediyorsa, bir kloş etek ve basic bir tişört derlemesi kolaylıkla istenilenin karşılığını verir.

Kombin Önerileri: Sade Şık

Kot Şorta Süet Yakıştırması

Yüksek belli kot şortlar sade ve spor bir tarz için yeterlidir. Spor bir stil mevzu bahis değilse ve birazda şıklık isteniyorsa, süet yakıştırmasını denemelisiniz. Kot şort kombinine süet bir bluz desteği ile hem sade bir görünüm, hem de şık bir tarzın sahibi olabilirsiniz.

Kombin önerileri: sade şık

Uzun Etek Cazibesi

Zamansız moda dediklerinin içerisinde uzun etekler de yer alıyor. Hemen hemen her ilkbaharda kendini göstermeye başlayıp, sonbahara kadar ve hatta kimi zaman kış mevsiminde bile karşımıza çıkabiliyor. Zamanının belli olmadığı uzun ve maksi etekler ile hem sade hem de şık bir duruş yakalamak için de kısa tişörtler imdada yetişiyor.

Kombin Önerileri: Sade şık

Baştan Aşağıya Gri

Tepeden aşağıya grinin elli tonunu kullanmak kolaylıkla sadeliği ve şıklığı temsil etmek demektir. Arada kalan bu tonun en keskin tavrını monokrom kombinle elde edebilirsiniz. Abartıdan uzak tutan bu nötr renk ile şık ve sadeliğinizi baskın bir hale getirebilirsiniz.

Kombin önerileri: gri monokrom

Ayrıştırıcı Beyaz Kombinler

Bembeyaz kombinler, baştan aşağıya beyaza bürünmek artık neredeyse eski bir alışkanlığın ayrıştırıcı tarafında. Beyazın saf ve temiz tarafına sığınmak size sade ama bir o kadar şık bir hava verecektir.

Kombin Önerileri: Sade şık