Kombin Önerileri: Bol Pantolon

Skinny jeanlerin bacak saran yapıları bir süreliğine askıya alınıyor. Dolapta muhafaza edilen skinny jean pantolonlar yerini adeta eteğin ikiye bölünüp dikilmiş halini yansıtan bol pantolonlara  bırakıyor. Bol pantolon modelleri sahnede, yayılan rahatlık günden geceye…

Zamansız trend alternatiflerinde yerini sağlamlaştıran, bohem tarzdan rol çalan bol pantolonlar bacaklara dolanıyor. Sokak modası kombin alternatiflerinde pantolonlar geniş kesimlere kavuşuyor. Yüksek belin vazgeçilmez olduğu günümüz modasında bize ince bir bel ve daima uzayan bacaklar vadediliyor!

Bol Pantolon Kombinleri

1- Günlük stillerde hem sportif bir duruş yakalamak ama asla sıradan olmak istemiyor musunuz? O halde bol pantolonlarınızı salaş kesimli parçalarla bütünleştirin ve spor ayakkabılarınızı geçirin. Tabii ki paçalara bir iki kıvırmayı çok görmeyin!

Bol pantolon kombinleri

2- Maskülen bir stil oluşturup, feminen bir duruş kazanmak artık hayal değil. Sizde şık ve maskülen bir stil elde etmek istiyorsanız bol pantolon modellerini üzerinize yapışan üstlerle kombinleyin. Bir ceket ve bir çift topuklu ayakkabıyı da ihmal etmeyin.

Bol pantolon kombinleri

3- Özensiz bir tavır sokak modasının kurala dönüşen ve trendleşen bir durum. Beyaz ve basic tarz tişörtlerin bu kural dahilde olduğu gerçeği de kış mevsiminde bile değişmiyor. Klasik bol pantolon modelleri basic tişört ve spor ayakkabı ikilisi ile değerlendirebilir, deri ceket modellerini tercih ederek, kombinin tamamlayıcısı rolünü ona verebilirsiniz. Rocker ve umursamaz bir duruşla hem gündüz hem de gece değerlendirebilirsiniz.

Bol pantolon kombinleri

4- Sadece sadeliği ele almayan geniş kesimli pantolonlar, gösterişli bir sıklığı da yakalamak için elverişli. Her plana hazırlıklı bir şekilde ofis stili için kombin alternatifleri beyaz gömleklerle yakalanabilir.

Bol pantolon kombinleri

5- Artık denim kumaşlı jean pantolonlarda genişliyor. Bol jeanleri bol bol giyip, oduncu gömleklerle kombinleyebilir ve minimal ama hareketli bir tarz kazanabilirsiniz.

Bol pantolon kombinleri

6- Çok katmanlı ve havalı olmak kış kombinlerinin aranan özelliği. Pantolonun üzerine tişört, tişört üstüne kısa kazak denemelerini bol ve yüksek belli olan modellerle mutlaka denemelisiniz.

Bol pantolon kombinleri

7- Paltolar uzun, pantolonlar geniş, ayaklar ise daima spor ayakkabı içerisinde. Bu kış hem rahat hem salaş olmak moda. Bu modayı bir üniforma edasında düşünebilir ve her anınız için tercih edebilirsiniz.

Bol pantolon kombinleri

8- Bol ve yüksek belli pantolon modelleri havuç pantolonları da tekrar gündeme getireceğe benziyor. Geniş ve rahat kombinlerle salaş bir tarzı şık değerlendirebilir, daha da ileri boyuta taşıyıp sportif bir şıklık kazanabilirsiniz. Her ana yayılan genişliği daha da genişletmeye hazırlıklı olun..

Bol pantolon kombinleri

Bol pantolon kombinleri

Bol pantolon kombinleri

Bol pantolon kombinleri