Kışlık Saç Aksesuarları

Bu kış kafamıza sürekli bir şeyler takıyoruz ve kış ayında sıcak stillere merhaba diyoruz..
Soğuk artık alarm veriyor! Kış mevsiminin ciddiyeti önümüzdeki günlerde burnumuzu dışarı çıkarır çıkarmaz kendini hissetticerek. Bu hissi en aza indirgemek için sıkı giyinmek, sarınıp sarmalanmak gerekiyor. Şimdi artık bere takmanın, tüylü kulaklıkların, örgü bantların zamanı. Yaşasın renkli ve kışlık saç aksesuarları!

Örgü bere

Klasik örgü bere modeleri ile kombininize sıcak bir yüz kazandırabilirsiniz. Geniş ve uzun örgü modellerini bir iki kat katlayarak daha hoş bir görünüm elde etmek mümkün. Saçlarınızı açık ya da örgü modelleriyle de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tüylü Kulaklık

Kulaklar ısındığı zaman insan gerçekten soğuk havayı daha az hissediyor. Bere takınca saçlarınız bozuluyor ise sizde kışlık kulaklıkları tercih edebilirsiniz. Simsiyah bir kombin için peluş ve tüylü kulaklıklarla stilinize renk katabilirsiniz.

Ponponlu bere

Çocukluğumuzdan hatırlayacağımız kulaklıklı bereler yeniden gündemde. Şık bir stili çabasız elde etmek için kafamıza geçmeyi bekliyor.

Örgü Saç Bandı

Son günlerde benimde kullandığım örgü saç bantları farklı seçimleri ile kafa karıştırıyor. İnsanın içine hangisini taksam kararsızlığı sızdıran muhteşem örgü saç bantlarını dilerseniz sportif parçalarla, istediğiniz zaman ise şık kombinlerle zorlanmadan bütünleştirebilirsiniz.

Tüylü ponponlu bere

Kafanızın üzerinde bir katman, o katmanın üstünde de başka katman. İmitasyon kürk bu kış başımızın üstünde de yer buluyor.

sapka

Bere sizi daraltıyorsa şapkaları da tercih edebilirsiniz pekala. Bohemin kışı da donatması şapkaları bir türlü başımızından eksik ettirmiyor.

Kışlık saç aksesuarları

Kışlık saç aksesuarları Kışlık saç aksesuarları