Kısa Kes: Şort

Sıcak hava konusunu kısa kes. Şort plajdan hemen sokağa, gündüzden atla geceye, salaş ama bir o kadar şık kombinlere doğru kısaca ilerliyor. Yaz trendleri sokak modası meselesini şortlarla donatıyor. Kot kumaş ketenle yarışıp berabere kalıyor, lastikli bel plajlara kuruluyor. Peki sen hala ne duruyorsun?

Şort Kombinleri | Modaviki

Bir Tutam Lastik

Beli lastikli şortlar bu sezon herkesin dolabına girebildiği gibi casual giyime de el atmaya cüret ediyor. Plajdan hemen sokağa adapte olabilen lastikli şort modelleri ile rahat kombinler hazırlarken birkaç ayrıntı da olmazsa olmazı temsil ediyor adeta. Hasır çanta, jelly sandaletler tamamlayıcı unsur taşıyor. Tabii ki bir de işin içinde plaj stili eklenince yine yeniden mayolar bluz oluyor.

Şort Kombinleri | Modaviki

Beli Yüksekten

Yüksek bel şort modelleri; crop top bluz kombinleri ile şık, basic tişörtlerle spor bir tarzı destekliyor. Ayakkabı seçimi ise bu desteğin en başı. Örneğin ikonik spor ayakkabı giyildiğinde sportif bir şıklık ortaya çıkarken, desenli sandalet modelleri kombine çabasız şıklık kazandırıyor.

Şort Kombinleri | Modaviki

Keten Kot Kumaş Yarışında Kazanan Kim?

Yaz sezonu keten ve kot kumaşı çeşitli kulvarlarda yarıştırıyor. Konu şort meselesine takıldığında ise keten kumaş her yanı sararken, kot klasik ve zamansız tavrını koruyor.

Şort Kombinleri | Modaviki