Kış Modası: Tüylü Kazak

Her geçen gün soğuyan hava tüyleri kabartıyor! Sokak modası da bu konuya biraz abartarak dalıyor tiftik kazaklar her yana dağılıyor.. Evet bu kış tüyleneceğimizi söylemiştim ve her geçen gün bu iş daha da ciddi boyutlara ulaşarak, farklılaşarak karşımıza çıkıyor. Bu sefer konu peluş kabanlar, kürklü detaylar değil. Tanıdık olduğumuz ve kış denildiğinde yabancı kalamadığımız bir başka konu; kazaklar! Yumuşak ve tiftik kazaklar ince tüyleri ile günden geceye taşınıyor ve her bir tarafa bulaşıyor!

Kışa Biraz Yün Her Tarza Ayrı Tüy

Ayaz, kar, yağmur derken kış mevsiminin tadını çıkaracağımız renkli ve eğlenceli kombinler günü motive ediyor. Uzun, kısa, bol, geniş, dar, işlemeli, renkli, taşlı, taşsız kazaklar modelleri kış modası için bir yer daha ayırtıyor; tüylü kazak modelleri! Üstelik tek tipli değli, bol alternatifli. Tüylü ve balıkçı, bisiklet yaka tiftik, tüylü ve kısa derken konu uzadıkça alıp başını sokaklara çıkıyor. Dönüp dolaşıp kombin fikirlerinde de konu açıyor!

Tüylü Kazak

Kombin önerileri içerisinde tiftik kazakları gündelik ama şık bir tarzla kullanabilirsiniz. Deri etek ve eteğin içerisine soktuğunuz bir kazak modeli ile zarif bir duruş elde edebilirsiniz.

Kış modası

Oversized kesimleri yine tüylü kazak modelleri ile de gündeme getirebilirsiniz. Dar kot pantolonlar, maskülen tarzı destekleyen ayakkabılar ile gizemli feminenliği ortaya çıkarabilirsiniz.

Tüylü kazak kombinleri

Kısa kazakları yüksek bel jean pantolonlarla kombinleyerek üşüme mesafisini daraltabilir, tabii ki çabasız şık tanımına farklı bir yaklaşımda da bulunmak mümkün. Bu tip bir kombini gündüze yerine gece tercih ederek stilinize sportif şık algısı yerleştirebilirsiniz.

neon kazak

Neon renklerle güne enerji katmaya ne dersiniz? Üstelik tüm bu enerjinin üzerine tüy dikmeyi es geçmeden… Çarpıcı ve dikkat çekici canlı renkler bu kış yine raflarda yerini alıyor, dolaplarda ön sıralara taşınıp, üzerimize yapışmak için tetikte bekliyor.

Kazak kombinleri

Kim demiş bahçıvan tulumlar sadece yazlık diye? Yeni sezon da salopet tulumları yeniden sokaklarda görmeye hazırlanın. Deri kumaşlarla kaplanmış tulumların tüm asiliğini de pastel rengin yumuşak ve sevimli seçimleri ile dengeleyin. Jean salopetleri ise nötr tonlarla tercih ederek gündelik kombinlerinize 90’lı yıllara gönderme yapın.

Tüylü kazak

Rahata düşkün olmak sportif tarzı her zaman otomatikman zenginleştirir. Tüylü kazak, süet bir eşofman altı ve şapka tüm gün her yere gitmenizi kolaylaştırır.

Kış modası tüylü kazak Kış modası tüylü kazak Kış modası tüylü kazak Kış modası tüylü kazak