Kat Kat Modası: Kaban Üstüne Ceket

2015 kaban modelleri
Sokak modasının son trendleri incelendiği zaman kat kat giyinmiş bir görüntüye rastladığınızda sakın şaşırmayın. Önümüz kış, soğuk hava, esen rüzgar, yağan yağmur ve kar kapıda. Bu kış soğuktan sakın korkmayın! Kaban üstüne kaban giymek, mont üzerine pelerin geçirmek, ceket üstü ceket giymek artık çok moda.

              2015 Kaban Modelleri Trendlerinde Neler Oluyor?

2015 yılı daha gelmeden trendleri belli oldu. Bol ve
dökümlü kıyafetler, maskülen
tavrı destekleyerek bambaşka görünümleri açığa çıkarıyor. Özellikle ayak bileği üzerinde biten uzun kaban modelleri senenin en dikkat çekici trendleri arasında.  Oldukça geniş ve büyük görünümlü uzun kabanlar seçilerek ceket üstü kaban modasına da çok kolaylıkla ayak uydurabilirsiniz. Maskülen tavrı oldukça göz önüne taşımak içinde tercih ettiğiniz kabanı giymek yerine sadece omzunuza atabilirsiniz. Bu giyim tarzı hem omuzlarınızın daha geniş durmasına yardımcı olurken, hem de üst bedenin ince gözükmesini de destekleyecektir.

2015 Kaban Trendleri2015 kaban ve ceket renkleri daha çok camel renkleri ile değerlendirilse de, yine gri ve siyah tonlardan da vazgeçilmiyor.  Üst üste tercih edilen ceketler de bir başka ayrıntı da klasik iş kıyafetlerinin kaban modelleri ile desteklenmesi ile ortaya çıkıyor. İş kıyafet modellerini kaban modelleri ile kombine ederken renklerin uyumu dikkate alınmalıdır. 2015 senesindeki renk geçişleri kıyafet modasında sert tercih ediliyor. Sert ve gayet net geçişler yaparak üst üste farklı renkleri kullanabilirsiniz.

Kabanların yanı sıra trendlerden ilerleyecek olursak, 2015 yılında ön plana çıkan bir diğer ceket türü de pançolar. Panço modelleri arasından farklı renk seçimleri yapabilir ve dilediğiniz kabanla kombine edebilirsiniz.

2015 kaban modelleri
2015 kaban modelleriTrendler arasında palto modelleri sadece keskin ve net geçişler yer almıyor. Aynı renk tonuna sahip, farklı ceket modellerini de rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Ayrıca kürk modası 2015 senesi ile tekrar gündeme geleceğinden, detaylarda kürke de yer vermeyi unutmayın.

2015 kaban modelleri 2015 kaban modelleri 2015 kaban modelleri