Günlük Kombinler: Salopet

İçine mutlaka kazak, araya sıkışmış ceket, olmazsa olmaz kaban, ayaklar daima serbest! Kış modasının ters köşe trendi salopet…

İlkbaharın müjdesi, yaz sıcağının denizden gelen kokusunu hatırlatır salopet tulumlar. Aynı tulum modelleri kışın orta yerinde, en soğuk sahnesinde sokaklara çıkıyor ve yaz mevsiminin özelmi ile insanın burun direğini sızlatacağa benziyor. Sokak modası soğuk havayla hız kesmeden inatlaşmasını devam ettiriyor. İki sezondur ilkbahar döneminde yazın sıcak havasının habercisi olan salopet tulum modelleri kış trendlerinin orta yerinde yer alıyor. Kazaklar içeri, ceketler dışarı, kabanlar üstte, stiller serbest, günlük kombinlerde başrol salopet!

Günlük kombin: Salopet

Stil sahibi olmanın bir başka yeri de özensiz bir coolluk. Çaba sarf etmeden kombinler oluşturmalı, gömlek salopet kombinlerini kürk kabanlarla tamamlamalı ve saçlarınıza asla özen göstermemelisiniz. Tabii bordo tonlarındaki rujunuz  dudaklarınıza renk vermişse…

Günlük Kombin: Salopet

Gündelik kombinlerde sadece 2016 kış trendi salaş stilleri ön plana çıkarmıyor. Şık kombin de daima yerini sadelik ve derli toplu bir şekilde koruyor. Şık salopet kombini oluşturmak için dar kesimli modellere öncelik tanımalı ve vücuda yapışan parçaları bir araya getirmelisiniz.

Günlük kombin: Salopet

Günlük kombin denildiğinde ilk akla gelen spor ayakkabıları da salopetlerle korkusuzca kombinleyebilirsiniz. Kombininizi bomber ceket modelleri ile tamamlayabilir ve bu üçlü ile konforlu bir gün geçirebilirsiniz.

Günlük kombin: Salopet

Uzun paltoların ayak uydurmadığı bir kombin var mıdır acaba diye düşünerek boşa zaman harcamayın derim. Konu gündelik kombin olduğunda salopetleri örgü kazaklar ve uzun kabanlarla tamamlayabilirsiniz. Paçalara bir iki kıvırma hareketi yapmak istiyorsanız kısa botlarınızı ayağınıza muhakkak geçirmelisiniz.

Günlük kombin: Salopet

Günü geceye doğru genişletmek her zaman için hazırlıklı olmakla alakalı. Gündelik ama şık kombinler içinse salopet deri kumaşlarla kaplanmalı! Deri salopet modellerinin şık duruşunu balıkçı yaka kazaklarla dengeleyebilir, fular detayı ile zenginleştirebilir ve küçük bir el çantasına tüm günü sığdırabilirsiniz. Tabii ki de böylelikle gündüzden geceye sağlam adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Günlük kombin: Salopet

Kombininizde salopet açılımını öne çıkarmak istemiyor musunuz? O halde simsiyah bir tercih yapabilir, dikkat çekici uzun bir kabanla tulumunuzu görünmez bir hale sokabilirsiniz.

Günlük kombin: Salopet

Çabasız şık algısını günlük kombine entegre etmek düşündüğünüzden çok daha basit. Bol paça jean salopet, bir adet gömlek, klasik bir palto tüm günü şıklıkla geçiştirecek.