Gmztgcdesign: Örgü Bikini Mayo Meselesi

Örgü Bikini Mayo Modelleri gmztgcdesign Tığ işi bikini ve mayo modelleri 2015 plaj modasına yeni bir yorum katmaya hazırlanıyor. Bu yorum üstelik “ Gmztgcdesign “ sayesinde tam da sizin istediğiniz gibi tasarlanabiliyor. Gamze Tuğçe Bülbül, üç kuşağa dayanan ve ailesiyle beraber ürettikleri birbirinden güzel örgü bikini, mayo modellerini artık alıcısıyla buluşturuyor. Bu buluşmalardan hemen önce kendisi ile kısa bir röportaj yaptık. Markanın hikayesini, tığ işi mayo ve bikinileri nasıl ürettiklerini ben sordum, o da tüm samimiyeti ile yanıtladı.

Bize biraz kendinden bahseder misin?

14.09.1993 İstanbul doğumluyum. 2013 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Meslek Yüksekokulu’nun İşletme Yönetimi bölümünden mezun oldum. Mezun olduktan sonra lojistik alanında öncü olan bir firmada çalışmaktayım.

Neler Yapıyorsun?

İş hayatım çok yoğun olduğundan dolayı şu sıra pek bir vakit bulamıyorum. Malum kendi tasarımlarım ve markam ile yoğun bir şekilde haşır neşir olduğum için, benim mesaimi baya bir uzun olarak değerlendirebiliriz. Pek bir sosyal aktiviteye sahip bir halim de kalmıyor tabii.

İş iş ve iş demişken; Gmztgcdesign çıkış hikayesi nedir?

Çıkış hikayesi aslında yıllara dayanıyor. Bu sadece benim adımın kısaltmasından oluşan basit bir tasarım hikayesi değil. Bizim bu işe başlamamız aslında büyükannemin el örgüsü yapmasıyla başladı. Daha sonrasında anneannem ve tabi ki hayatımın anlamı nefes almamı sağlayan insan ANNEM… Ben bu işe annem ve biricik anneannemin bana verdiği destek üzerine atıldım. Ben inandım, onlar da hayata geçirmeme yardımcı oldu diyebilirim.

Sence modanın tanımı nasıl yapılır?

Bence modanın tanımı biraz tipik ve politik bir cevap olacak ama benim düşüncem de tam olarak bu; kısacası moda bence kendi üzerine yakışan ile senenin trendleriyle harmanlayıp kullanmak. Sadece bu sene şu moda, bunu giyeyim, nasıl göründüğüm önemli değil ve dışarıdan beğensinler demekten ibaret bir bakış açısı olmaması gerektiğini düşünüyorum. İnsanlar artık o kadar çok dışarısı için giyinmeye ve düşünmeye başladılar ki, şu bulunduğumuz dönemde kimse kendini düşünmüyor. Biz (gmztgcdesign) diyoruz ki; artık plajlar ve sokaklar çok farklı olacak! :) Her zaman da lafımın arkasında bulunuyorum. Kesinlikle artık bu seneden sonra daha rahat ve insanların kendilerine yakıştırdığı bir moda hayatı bizi bekliyor…

Günlük hayatta nasıl giyinirsin?

Tarzım tamamen spor. Klasik ve şatafatı pek sevmem. Simli ve pullu olan ne varsa benden uzak dursun :) Ama tabii birinin üzerinde gördüğümde beğenirim; fakat kendime bir türlü yakıştıramıyorum. Mesela internet üzerinden beğendiğim siyah uzun dantelli bir elbiseyi anneme diktirdiğimde, ilk içime pek sinmedi ve yok bu bana yakışmaz dedim. Giydikten sonra çevremdekilerin ”SAÇMALAMA!! Bu sana çok yakıştı neden böyle giyinmiyorsun” Dediklerinde de kendimden geçmiyor değilim :) Kesinlikle en önemlisi kendimi o elbisenin içinde” Prenses” gibi hissettiğim için giydim ve dolabımın en güzel elbiseleri arasına hak kazanmış olmuştu. Kısacası Gamze Tuğçe kesinlikle ışıltılı parıltılı şeyleri sevmeyen bir kişilik diye biliriz :)

Neden örgü bikini modelleri?

Bu sorunuzun cevabı da eskilere dayanmakta yine. Aileme özgü bir tarz :) Ben daha küçükken anneannemin yaptığı işlere hep hayranlıkla bakardım, inanamazdım bu kadar güzel ve kusursuz bir şekilde olduğuna. Düşünsenize size bir çile ip veriyorlar ve size bırakıyorlar tamamen. Hayal gücünüz ile onu şekillendirebileceksiniz. Tabii ki gösterişli bir model ile o ip harikulade bir örgü bikini modeline dönüşüyor. Sizce de tamamen büyülü bir iş değil mi? Yoksa sadece beni mi bu kadar etkiliyor.

Bende aynı fikirdeyim, sonuçlar muhteşem oluyor. Peki, örgü bikini yapmayı kimden öğrendin?

Tabii ki en büyük destekçilerim olan annem ve anneannemden öğrendim. Çok meraklı bir yapıya sahibim. Bu büyülü atmosferi benimde solumam lazım dedim ve ”Bana da öğretin, bana da öğretin” diye yanlarına sokuldum. E tabii bu kadar profesyonelin arasında ben ufacık bir yıldızdan farksız kalıyordum.

El işi senin için ne anlam ifade ediyor?

El işi demek benim için baya büyük bir anlam ifade ediyor. En önemlisi de bu stres dolu hayatımda beni birazda olsa sakinleştirici bir yapısı olması sevmem için sebepler arasında. Hayatımın 1.sırasına taht kurdu diyebilirim

Ticaretten korkuyor musun?

Ticaretten asla korkmuyorum. Gerek aldığım eğitim olsun, gerek bu işe olan inancım ve temkinli olarak ilerlemem iş hayatında ve ticarette başarılı işlere imza atacağımın temennisi diyebilirim. Ailem gibi bir ekip ile ticaret hayatına girmem bence rakiplerimin eteklerinde ufak bir kıvılcım oluşturabilir. Rekabeti severim.

Yapılan el işi örgü bikini modelleri üzerinde kendi yorumunu da katıyor musun?

Ben daha çok bu işte satış-pazarlama ve reklam konusunda ön plandayım. Modellerimizin çoğunu ailem yapıyor. Ben sadece ufak tefek konularında yardımcı oluyorum. Örneğin; modelin rengi, tasarımı üzerinde ki değişiklikler vs. gibi durumlarda devrede oluyorum. Bu konuda kendi yorumumu ekliyorum. Bununla kalmayıp bütün işleyişten sorumluyum. Konuya hakim olarak takım ruhu ile ilerliyoruz bu şekilde ilerlediğimiz için ürünlerimizden olumlu tepkiler alıyoruz.

En çok hangi örgü bikini renkleri isteniyor?

En çok siyah ve beyaz renkleri tercih ediliyor. Tabii ki modanın bu renkler üzerinde ki etkisi senelerdir oturduğu koltuktan kaldıramıyor. Sadece yanına misafir renkler alıyor. Örneğin; marsala, aqua mavi, greyfurt rengi ve lila.

Son olarak tığ işi mayo ve örgü bikini hakkında söylemek istediklerin neler?

Yaptığımız tasarımlarda tamamen doğal ürünler kullanılıyor. %100 koton ipleriyle örüyoruz. Sadece büyükler için değil minik kız çocuklarımızın rahatı ve annelerin gönül rahatlığı ile yazın çocuklarının hem şık hem de sağlık giyinmesinde de katkıda bulunuyoruz. Ürünlerimiz kesinlikle kimyasal madde içermiyor. 

Bu güzel ürünleri satın almak için yapmanız gereken ise çok basit! Instagram adresini takibe almak: @gmztgcdesign

Örgü Bikini Mayo Modelleri Örgü Bikini Mayo Modelleri Örgü Bikini Mayo Modelleri Örgü Bikini Mayo Modelleri Örgü Bikini Mayo Modelleri Örgü Bikini Mayo Modelleri

Resmi internet adresi: Gmztgcdesign.com

One thought on “Gmztgcdesign: Örgü Bikini Mayo Meselesi

Comments are closed.