Girlfriend Jean Kombinleri

Dört mevsime farklı kombinlerle adapte olabilen jean pantolonlar geçmişten beslenerek yeniden tazeleniyor. Boyfriend jean kalıbını, mom jean kesimini biraz öteleyerek girlfriend jean akımını paçalarımıza doluyor. 2016 sokak modası trendleri ayak bileğini açıkta bırakan, beli ve kalçayı kavrayan kot pantolonlarını bağrına basıyor. Soğuk havalarda ayak bileklerinin açıkta kalmasını kısa botlarla geçiştirebilir, ilk hava ısınmasında ne giysem derdinden bir adım uzaklaşabilirsiniz.

Girlfriend Jean Modelleri

7’den 70’e  kadar herkesin dolabına giren jean pantolonlar, gündelik stiller için adeta bir imdat butonudur her zaman. Zaman zaman en şık olunması gereken yerde minimalist tavrını bir anda üzerinden atabilir. Maskülen ve feminen duruşu da aynı zamanda destekleyebilir. Sıvı hali ile her kalıba girdiğinde şekil alan kot pantolonlar, yine moda trendlerinde en baş sırada yer alıyor. Bu sefer mevzu kız arkadaş pantolonu! Düz kesim, yüksek bel ve daima biraz kısa paça… Tabii ki modeli de sadece biz kadınlara…

Kombin Önerileri

1- Crop top kış mevsiminde bile bizi asla yalnız bırakmıyor. Baharı müjdeleyen hava koşullarıyla beraber bir tık daha kısalıyor ve yüksek belli girlfriend jeanlerin üzerine konuyor. Katmanlı kombinlerde üzerimize aldığımız uzun ve oversized kabanlarla bir nebze de olsa bizi koruyor.

Girlfriend Jean Kombin Önerileri

2- Gri havaya biraz renk katmak herkesi iyileştirir. Neşeli bir o kadar canlı kombinlerin oluşumunu sağlayan renkli seçimler kullanarak farklı kombinler oluşturulabilir. Güneşi her gördüğünde müsaitse göbek dekoltesi verebilir, oversized ceket ve kısa botlarla kombini tamamlayabilirsin.

Girlfriend Jean Kombin Önerileri

3- Bir ters köşedir gidiyor. Kısa paçalara ekstra uzun kollu üstler şık ve sadeliği ön plana çıkarıyor. Kombinlerde tek canlı rengi ise aksesurlar üstleniyor. İlham alınan fotoğraftaki kombinde terlik meselesini sadece evde kullanabilir ve risk almaktan kaçınabilirsin.

Girlfriend Jean Kombin Önerileri

4- Bir girlfriend jean modelinin yaptığı en açık tavır ayakkabı modelini daha da ön plana çıkarmaktadır. İşte tam da bu yüzden tarzın sportif veya şık olduğunu ayakkabı seçimi ile şekillendirebilirsin.

Girlfriend Jean Kombin Önerileri

5- Kısa paça her daim bacak boyunu kesen bir olumsuz etkiye sahiptir. Bu durumdan sıyrılmak için ise ayakkabı seçiminde daha sivri burunlara şans vermelisin. Sivri burun her daim bacak boyunu uzatan bir etkiye sahiptir.

Girlfriend Jean Kombin Önerileri

6- Kendin yap kısmında grilfriend jean formunu paçaları gelişi güzel keserek elde edebilir, cool bir görünüme kavuşabilirsin.

Girlfriend Jean Kombin Önerileri