Dudaklara Doğallık: Nude Ruj Makyajı

Nude (Ten Rengi) Ruj Makyajı

Makyaj her zaman kadınların güzelliklerine destek veren bir uygulamadır. Desteği olumsuz yöne doğru çekmemesi içinde makyaj tekniklerinden yararlanmak gerekir. Makyaj yaparken temel olarak ilk önce göz makyajına ya da dudak rengine ağırlık verilmelidir. İkisinin de çok göz alması kesinlikle yorucu ve kalabalık bir görüntüye neden olacaktır.

Artık 2014 yılının son demlerindeyiz. Önümüz yılbaşı. 2015 yılına girmeden yılın trendleri çoktan belli oldu bile. Nude ruj makyajı da trendler arasında baş köşede sayılıyor. Doğallığın ve natürel görünümün iki sezondur gündemden düşmemesi kimsenin gözünden kaçmamıştır. Hal böyle olunca da birçok soruyu da akıllara getiriyor.

Nude Ruj Nasıl Sürülür?

Günlük hayatta makyaj vazgeçilmezdir. Makyajın bu denli vazgeçilmez olması aslında ruj kullanımındaki etkisi aynı değil. Ruj kullananlar neredeyse bağımlı hale gelirken, kullanmayanlar ise dünyadan bir haber…

Nude ruj (ten rengi) renkleri kesinlikle cilt tonuna uygun makyaj teknikleri ile karar verilmelidir. Bu karar alınırken dudakların doğal tonuna takılmadan karar vermek en doğru seçimi yapmanızı sağlayacaktır.

Nude (Ten Rengi) Ruj Makyajı

Sarışınlar İçin Nude Ruj Seçenekleri

Kırmızıya çalan ve hafif al rengi andıran bej tonları ve kahverenginin ağır bastığı nude tonları makyajınız ve cilt tonunuz için en uygun seçenektir.

Nude (Ten Rengi) Ruj Makyajı

Buğday / Kumral Tenliler İçin Nude Ruj 

Kahve ile krem karışımında ortada kalmış tonlar, turuncu rengin bej tonları, krem ve açık pembe arasındaki tonlar ile mat nude rujlar makyajınıza en hoş desteği sağlayacaktır.

Nude (Ten Rengi) Ruj Makyajı

Esmer Tenliler İçin Uygun Nude Rujlar

Açık krem rengine benzeyen pembe tonları, şeftaliye kaçan hafif bej renkleri esmer tenlilerin makyajında çok hoş bir görünüm sağlar. Hatta pembeye kaçan nude tonları ile hafif bej rujlar karıştırılarak da tercih edilebilir.

Nude (Ten Rengi) Ruj Makyajı Nude (Ten Rengi) Ruj Makyajı Nude (Ten Rengi) Ruj Makyajı Nude (Ten Rengi) Ruj Makyajı Nude (Ten Rengi) Ruj Makyajı Nude (Ten Rengi) Ruj Makyajı Nude (Ten Rengi) Ruj Makyajı

One thought on “Dudaklara Doğallık: Nude Ruj Makyajı

Comments are closed.