Deri Trendi: Pileli Etek Modelleri

Deri Pileli Etek Kombinleri

Deri kombinler 2015 trendlerinde popüler olmaya devam ediyor. Deri kloş etekler ve deri pileli etek modelleri 2015 Sonbahar / Kış modası içerisinde birçok gardıropta yerini aldı. Çok fazla alternatifi bulunan deri pileli etek kombinleri ile şık ve tarz olmak mümkün. Popülerliği günden güne artan pileli etekler deri ile buluşunca kışlık kombinlerde sık rastlanan parçalar haline geldi. Kolay kombin edilişi herkese yakışacağı anlamına gelmiyor ne yazık ki.

Deri Pileli Etekler Kimlere Yakışır?

Pileli etek kat kat ve kıvrık görünümü ile daha kilolu gözükmeye neden olabilir. Bu yüzden de fazla kilodan yakınan bayanların bir adım uzak durması gereken etek modelleri arasındadır. Kilonuzdan memnunsanız ve ideal vücut hatlarına sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, pileli deri etekler ile muhteşem kombinler yapabilirsiniz. Kazak, bluz gömleklerle deri etek kombinlerini günlük olarak rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Deri Pileli Etek Kombinleri

Pileli Eteklerle Hangi Ayakkabı?

Pileli deri etek modelleri arasında 2015 sezonunda daha çok tercih edilen renklerin başında ilk olarak siyah tonları gelse de, kırmızı da farklı ve iddialı olan kişilere hitap ediyor.
Etek modeliniz hafif kloş bir kesimde ise daha dar bluzlar ve crop tops kazak modelleri ile de çok şık bir tarz yakalayabilirsiniz. Ayakkabı seçimleri de yansıtmak istediğiniz tarzı daha çok ön plana çıkaracak ayrıntıdan ibarettir. Spor şık bir görünüm için bootie ayakkabılar, klasik bir görünüm ise senenin ayakkabı trendleri arasında ciddi bir yere sahip olan Oxford ayakkabı modelleri arasından seçimler yapabilirsiniz. Şık bir kombin yapmak için ise stilettolar vazgeçilmez olacaktır.

Deri Pileli Etek Kombinleri Deri Pileli Etek Kombinleri Deri Pileli Etek Kombinleri Deri Pileli Etek Kombinleri Deri Pileli Etek Kombinleri Deri Pileli Etek Kombinleri Deri Pileli Etek Kombinleri