Deri Etek Kombinleri

Deri görünümlü etekler yaz sonunda sonbahara geçiş yaparken yeniden trendler arasına giriş yapıyor. Midi eteğin sokak modası üzerinde yaptığı es, midi etek modellerine yansıyor. Süet deri etekler stillerdeki minimal tavrıyla aslında keskin bir iddianın da oluşmasını gündeme getiriyor. Asi siyah deri kumaşları sarmalarken, yumuşak dokusuyla süet başrolü kapıyor. Peki kombin fikirleri nasıl şekilleniyor?

Süete Rest

Sonbahara girişe az bir zaman kaldı. Hava artık o nemli ve bunaltıcı havasını rüzgarlara teslim edecek. Sarı bir baharın hakim olacağı mevsime camel tonları hükmedeceğe benziyor. Her renkle farklı bir uyumu yakalayan süet etekler, kolay kombin ayrıcalığı ile çabasız şıklığa rest çekiyor. Tabii ki de bu restin baş kahramanı da breton bluzlar oluyor.

Deri Etek Kombinleri

Önden Buyuran Düğmeler

Yaz mevsiminde kot eteklerde görmeye alışık olduğumuz önden düğmeler, deri etekleri de etkisi altına aldı. Düğme detayları artık süet deri eteklerde karşımıza çıkıyor. Süetin o birazcık ciddi duruşunu salaş bir görünüme kavuşturan düğmeleri, kot ceket modelleri de destekliyor. Böylelikle serin yaz akşamlarının havası da yumuşuyor.

Süet Deri Etek Kombinleri

Neşeli Kombinler

Minimal bir tarzı tetikleyen süet, camel ve sade bir stilin vazgeçilmezi olan deri etekler biraz yaz neşesini de hak etmiyor değil. Basic bir tarz yerine minimal stilleri biraz renk ve desenlerle hareketlendirebilir, siyahın üzerinde dilediğiniz renk karmaşasını deneyebilirsiniz.

Deri etek kombinleri

Zarifliğin Dozunu Artır

Spor kombinler son zamanların en fazla kullanılanları arasında. Casual smart, spor şık ya da şık ama spor bir salaşlık her zaman arananlar içerisinde. Çabasız şıklığında işin içerisine girmesiyle artık şık bir stil sadece özel günlere kalıyor. Zarif ve sade bir stile ise deri üzerine dantel detaylar yetiyor.

Sonbaharda stilinize deri etek modelleri ile biraz asilik birazda sürpriz bir şekilde zariflik katabilirsiniz. Bu tıpkı bir kombinin hem spor hem de şık olabilme lüksü gibidir. Ayrıca camel rengini gri tonları ile de mutlaka denemelisiniz. Bu da iddialı ama bir o kadar sade bir duruşla sonuçlanacaktır.

deri etek kombinleri deri etek kombinleri
deri etek kombinleri deri etek kombinleri

Sokak modası: deri etek
Sokak modası: deri etek Sokak modası: deri etek Sokak modası: deri etekSokak modası: deri etek