Dantel Bluz Jean Kombinleri

Dövme misali jean kumaş derimize, dantel ise yeni sezonla beraber iliklerimize işleniyor! Sokak modası hiç olmadığı kadar romantik ve sportif bir tavrı üzerimize geçiriyor!

Dantel Bluz Jean Pantolon Aşkına

Yaz mevsimi romantik danteli, jean kumaş ile iyice samimi kılıyor. Sokak modası dantelli bluzları üzerimize, jean kumaşı ise altınımıza geçiriveriyor. Söz konu olup karşımıza jean kumaşı çıkarınca mavinin her tonu beyazlara bulanıyor. Havalar ısındıkça dantele bürünüp, kota doyamıyoruz! Tabii bir de rahatlığın o tatlı vazgeçilmez hali yüzünden spor ayakkabılardan da bir türlü vazgeçemiyoruz.

Dantel Jean Kombinleri


Yazlık  Pantolon Kombinleri

Hava yaz mevsiminde esintisinden bir türlü vazgeçemediği zamanla bizi kot pantolonlara bağlıyor. Gündüze, geceye ve her an her yere hazırlıklı olabilmeyi de yine dantel bluz-kot pantolon ikilisinden geçiyor.

Dantel Jean Kombinleri

Etek Olmadan Asla

Yaz mevsiminin vazgeçilmezi kot etekler. Önden düğmeli kot etek mevzusu yine bu sezonda da kendini gösteriyor. Dantelli bluzlarla bütünleşen kot etek modelleri sokak modasında vazgeçilmez trendler arasında bu sezonda ismini kazıyor.

Dantel Jean Kombinleri

Elbise Altı Pantolon Dedikleri

Uzun tunikler, uzun ve asimetrik bluzlar bu sezonun yine çok şaşırtan ve konuşulan detayları arasında. Bu ara o kadar açık ki söz konusu elbiseleri bile kapsıyor. Bohem yansımaları, umursamaz tavrı elbise ile pantolonları bir arada değerlendirmeye kadar uzayıp gidiyor.

Dantel Jean Kombinleri

Şort Kolaylığı

Yaz mevsimi denildiğinde olmazsa olmazlar arasında kot şortlar da var. Plajdan sokağa adapte meselesi ise romantik dantele kalıyor. Yaz günü bacaklar fora, dantelli bluzlar çok moda!

 

Dantel Jean Kombinleri

Dantel Jean Kombinleri

Dantel Jean Kombinleri