Burç İkizi mi? Ruh İkizi mi?

Bir gün kalbinizin zilini biri çalar ve ondan sonra da hayatınızın hikayesi başlar. Gelen giden yok mu? Çalıp kaçan çok mu? Burcunuz ne? Ya burcunuz anlaştığı diğer burçlar? Ruh ikizinizi mi arıyorsunuz? Ruhunuzun ikinizi mi yoksa anlaştığınız burcu mu tercih ederdiniz? Aşk gelince işte gerisi hep soru işareti…

aşk ve ilişkiler

Nasıl Birini Arıyorsun?

Üç harften oluşan aşk, bir ömür boyu süren tutku ile beslendiğinde sonsuza kadar yanı başınızdan ayrılmayan bir hisse dönüşebilir. İlişkiler iki kişinin anlaşabilme ve birbirini anlayabilmeleri ile sürüp giderken, küçük anlaşmazlıklar ayrılıkla sonuçlanabilir. Aslında ayrılık sadece aşkı bitirmek için alınan bir karar değildir. Ayrılık sonrası aşkı sürdürmek ya da bitirmeye çalışmak bir anda olmaz. Karşınıza aniden çıkan aşk, pek öyle aniden gitmez. Burçlar ile aşk ikilisini bir denklem olarak düşünebilirsiniz. Burç, kişinin tamamen karakterini ön plana çıkarmaz ama ondan ipuçları verir. ‘Olur mu öyle şey?’ demeyin. Burçların verdiği tüyoları ciddiye almaya öncelikle kendinizden başlayabilirsiniz. Burcunuzun özelliklerini okumak, aslında biraz da diğer burçlar hakkında bilgi edinmenin ne kadar samimi bir yol olduğuna sizi ikna edecektir. Bu aşamayı geçtikten sonra da aklınızdaki soru işaretlerini asan kişinin burcunu keşfetmekle işe başlayabilirsiniz. Bu aşamada da nasıl birini aradığınızı ve ne bulduğunuzu size göstermese de fikir verebilir.

aşk ve ilişkiler

Ne istiyorsun?

İstemek beklentilerin ne kadar sağlıklı olup olmadığının göstergesidir ve başarmanın da yarısı. Önce nasıl bir ilişki istediğinizi bilmelisiniz. Gerçek istekler aslında hiçbir zaman imkansız değildir. Masallar ise ne yazık ki kitaplarda yaşarlar. Bu yüzden kendinize kahraman aramak yerine, kendi hayatınızın kahramanı olmakla başlayın işe. Gerçek aşk gelir mi? İllaki bir gün gelecektir.

aşk ve ilişkiler

Ne Bekliyorsun?

Beklemek aşkı bulmanın en güzel yoludur. Sakin, dingin, sessiz, kendinle baş başayken ve doğru yerde beklemeyi bilmek doğru kişi ile yolların kesişmesine neden olacaktır. Kimileri buna kader, kimileri keder, illaki birileri de tesadüf der. Peki ya sizinki kader mi, keder mi yoksa sadece bir tesadüf mü?