Bugün Ne Giysem: Trend Kombinler

Her güne ayrı kombin meselesi akılları her zamanki gibi karıştırıyor. Bir yandan sokak modası, diğer yandan sezon trendleri ve bir taraftan da gardırop önü beklemeleri her gün hiç olmadığı kadar kararsız bırakıyor. Kışın ayazı, yağmurun zamansızlığı, sabahın erken saati derken bir koşuşturma çoğu zaman birkaç kıyafet arasında kalmayı tetikliyor. Tüm günün programı aslında kıyafetlerimize de şekil veriyor. Tüm karmaşıklığı, katlanan kombinlerin uyumunu geride bırakın. Artık rahatınıza bakmanın zamanı!

Bu Senenin Modası Rahatlık

Bugün Ne Giysem: Trend Kombinler | Modaviki

 

Kısa paçalı ve yüksek belli jean modelleri her zaman olduğu gibi hala daha popülerliğini yitirmeyen tarafta yer alıyor. Uzun çizmelerle kışa uygun hale gelen kısa paçalı pantolon kombinleri kulaktan kulağa yayılan çabasız şıklığın yine baş kahramanı olmaya aday. Yüksek bel vurgusunu ön plana çıkarmak için vücudu saran balıkçı yaka kazaklarla ve kısa ceketlerle kullanabilirsiniz.

Biraz Renk

Bugün Ne Giysem: Trend Kombinler | Modaviki

Kış mevsimi artık alışılmışın dışında renkli kombinlere fırsat veriyor. Baharı çağrıştıran çiçek motifleri gömlek elbiselerin üzerine; kimi zaman ince ince işlenmiş hali, bazen de baskılarla karşımıza çıkıyor. Gündelik stillere neşe katmak, gri havada biraz da olsa enerji bulmak için desenleri ön plana çıkarabilirsiniz. Kısa botlar, uzun paltolarla sportif bir şıklık elde edebilirsiniz.

Sokak Modasının Çizgisi

Bugün Ne Giysem: Trend Kombinler | Modaviki

 

Renkli çiçek desenleri kadar çizgili kazaklarda yine ön planda. Renk blokları bu sefer kazak modellerinde birbirini izliyor. Siyah ve beyazın ağır bastığı, dinamik ama sadeliği destekleyen kombinleri şık tanımıyla buluşturmak için mutlaka aksesuarlarda renkli seçimleri denemelisiniz.

Her Şeye Hazırlıklı

Bugün Ne Giysem: Trend Kombinler | Modaviki

 

Dört mevsim hem sade hem şık parçaları bir arada kullanmak artık vazgeçilmez. Zıtlığın uyumu olan bu durum abartısız, gündelik ama bir o kadar da gündüzden geceye doğru geçişi kolaylaştırıyor. Bir jean bir kazakla buluşuyor altına mutlaka bir çift topuklu ayakkabı ekleniyor ve her şeye hazırlıklı bir kombin elde edilebiliyor.

Sen de bugün ne giysem diye kara düşüncelere dalıyorsan trendleri kombinlerinde buluşturmayı deneyebilir, trendyol ile indirimli alışverişin keyfini çıkarabilirsin.

2 thoughts on “Bugün Ne Giysem: Trend Kombinler

  1. şahane olmuş :) 3.kombindeki ayakkabı markasını öğrenebilir miyim :)

Comments are closed.