Bugün Ne Giysem: Bohem Kombin

Sokak modası özgür ruhları bohem stil kombinlerle körüklüyor. Etnik desen nakış, dantel ile romantik bir tavra soyunurken aynı zamanda da renkli kombinlerle uyumsuzluğa davet ediyor.

Bugün Ne Giysem | Modaviki

2016 yaz modası geçiğimiz sezondan ilham alarak bohem rüzgarını tekrar tekrar estiriyor. Zamanın bir türlü eskitemediği bohem tarz bugün ne giysem sorusuna renkli alternatifler sunuyor. Bohem tarzın altın kuralı olan özensizlik uyumsuz tavrını da peşine takıp bize zaman kazandırıyor. Yaz sezonu yeni bir dönem, yine bir bohem!

Bugün Ne Giysem | Modaviki

Bi’tulum

Yaz sezonunun vazgeçilmez alternatifi olan tek parça kıyafetler tulum modellerinin de önünü açıyor. Tabii illaki etnik desenli, baskın ve çok renkli modeller olmazsa olmazlar arasında. Üst renkli, alt renkli, aksesuarların sade olsun tabusuna da çok fazla takılmayın. Söz konu olup boheme geldiğinde ve kombinden laf açıldığında renksiz olmak dantelin uğramadığı yerde imkansızı temsil ediliyor.

Bohem Elbise

Upuzun, karma karışık desenler ve her aksesuarla uyan bohem elbiseler bugün ne giysem düşünürleri tarafından yine rahatlatıcı tarafta. Havanın sıcak etkisini göğüslemek ve umursamamak için uzun maksi elbiselerinizi hazırlayın. Yeni sezonda nakış işlemeler bohemin romantik tarafını gün yüzüne çıkarıyor. Gündelik elbiselerle nakış ve desen yoğunluğu gündüzden geceye, geceden plaja, plajdan sokağa her tarafa kolay adapte ediliyor.

Bugün Ne Giysem | Modaviki

Pantolon Kombinleri

Umursamaz ve özgür ruh bir taraftan cool ve çabasız şıklıkla kesişince sadece aklınıza elbiseler gelmesin. Tamam yaz aylarında hep gözümüz tek parça kombinlere kayıyor olabilir. Tamam bu gerçekten çok rahatta olabilir. Ama her günü elbise ile geçiştirmektense pantolonlara da şans verilebilir. Özellikle yeni sezon nakışlı kot pantolonları yenilik arayışına göz kırpıyor.

Bugün Ne Giysem | Modaviki

Püsküllü Sandalet

Önce kulaklara sızan ve bizi büyük küpelere alıştıran püskül, çanta ve çeşitli aksesuarlardan sonra şimdi de ayaklara düşüyor. Püsküllü sandaletler bohemin renkli dünyasını ayaklarımıza seriyor. Daha sade kombinler için tercih edebileceğiniz gibi, kombininizde renk cümbüşünü püskül sandalet modelleri ile noktalandırabilirsiniz.

Bugün Ne Giysem | Modaviki

2017 Modası Sinyali

2017 trendlerine de adını yazdıran bohem nakış, örgü, fırfır ve çok renkli olacağının haberini çoktan verdi. Takvim henüz o kadar ilerlemese de bunu bilmek için kahin olamak gerekmiyor. Düzenlenen defileler ve markaların yeni sezon çekimleri önümüzdeki yılda da bohemin en renkli halini ağırlayacağa benziyor. Tüm renklerin uyumunu unutun, yaşasın uyumsuzluk!

Bugün Ne Giysem | Modaviki