Bu Tarz Kimin?

Sokak modası içerisinde farklı stiller, farklı kişilikler. Peki, senin stilin hangisi?

 

Rock’n Roll Tarzı

Siyah kombinlerden vazgeçemiyor ve asi bir görünümü her an, her yerde sergilemekten çekinmiyorsanız eğer, sizin tarzınızın rocker havası kesinlikle sabit.

Roker Stil

Bohem Tarzı

Özgür kızlar, salkım saçak bir görünüm ve salaş kombinler denildiğinde artık bohe stiller yerleşti hafızalara. Hem rahat hem iddialı, hem lüks hem salaş giyinirim diyenlerdenseniz bohem tarzınızla her an fark yaratmaya hazır olun!

Bohem Tarz

Normcore Tarzı

Ne giysem yakışır, kıyafetlerim asla benim önüme geçemez tarzı iddialı cümleler söyleyenlerden misiniz? Normcore aslında sadece tarz değil, yaşam biçimidir de… Bir tişört, bir kot, bir spor ayakkabı giymeyi hiçbir şeye değişmiyorsanız ve sizin için konfor her an her şeyden önemliyse bu stile baş koymuşsunuz demektir. Ben modayı değil, moda beni takip etsin diyenlere ithafen;

Nomcore Tarz

Şık Kombinler Müptelası 

Herkes giyim ve kuşamınızı parmakla gösteriyor, her daim modayı yakından mı takip ediyorsunuz? Şık kombin denildiğinde, modaya uyum sağlamaması imkansız… Yine de moda insanı kendisine yakışanı giymesidir klişesini anmak gerekirse, buyurun buradan yakın!

Şık Kombinler

Militer Tarz

Parka paltolar, cepli pantolonlar, androjen kombinler denildiğinde militer artık başlı başına ana bir konu haline geldi. Haki yeşilinden bej rengine, kahverengiden tekrar hakiye dönen bir döngüden ayrılamıyorsanız siz tam anlamıyla bir militer kızısınız!

Militer Tarz

Maskülen Giyim

Militer tarzın yandaşı, androjen etkinin son noktası da maskülen giyimdir. Maskülen tarzın sezon başından beri ne denli yaygınlaştığını sokak modası trendlerinden rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Yakalarım ve başım dik, kaşlarım hafif çatık, ellerim cebimden çıkmaz diyenleri şöyle alayım,

Maskülen Tarz