Beyaz Gömlek Kaç Kombin Eder?

Her kötü anın mutlaka kurtaran bir sözü, ufak pembe yalanı, sevimli iltifatı, kaçamak cevabı, geçiştiren bir cümlesi vardır. Beyaz gömlekte tıpkı bu ufak tefek sayılan ihtimaller gibi iyi kötü, durgun tempolu günleri kurtarıyor. Bir beyaz gömlek devleşip tüm gardırobu göğüsleyerek birden birken bin oluveriyor.

Beyaz Gömlek Kombinleri | Modaviki

Çarşıdan alıp eve geldiğiniz o tatlı bilmecenin kıyafet versiyonu olan beyaz gömlek kombinleri farklılaştırmak, aynıyı ayrıştırmak için var adeta. Sportif, iddialı, şık, minimal, klasik, sıra dışı, alışılagelmiş ve hattan sıradan kombinleri sadece beyaz gömlekle ortaya çıkarabilirsiniz.

Kışlık ve serin hava takviyesi olan beyaz gömlek üzeri kazak kombinlerini pastel renklerle taçlandırın. Kazağın modelinden ziyade rengini ortaya çıkarın. Salaş kazaklarla cool, klasik kazaklarla ise şık bir stile kendinizi ışınlayın.

Üzerinize beyaz gömlek tercih ettiğiniz gün geri kalan tüm detaylar bir teferruattan ibaret. Desenli pantolon, blue jean, yüksek bel, likralı bir skinny jean fark etmiyor. Beyaz gömlek tüm pantolon modelleri ile uyumunu hemen hissettiriyor. Adeta sıvı bir şeyin her girdiği kabın şeklini alması gibi mesela…

Konu beyaz gömlek modellerine geldiğinde sokak modası çabasız şıklığı buyur ediyor. Sıradan bir jean, her dolapta olan beyaz gömlekle bir olunca ayrıntılarda yer vereceğimiz her detay kombinin tarzını açığa çıkarıyor.