Ben Kimim

modaviki

Selam!

İsmim İrem. 15 Ekim 1987 İzmir doğumluyum. Küçük yaşlarda ihtiyacım olan tek şey kalem ve kağıttı, tabii barbie bebekleri saymazsak. Yaklaşık 14 yaşıma kadar biriktirdiğim barbie koleksiyonumu acımadan dağıtmıştım; çünkü artık ilgimi şiir yazmak çekiyordu. İki koca defter şiirlerim hala durur ve onları hiçbir zaman dağıtmadım… Yazarlık serüvenine küçük yaşta yazdığım bir kompozisyon vesile oldu. Ardından girdiğim kompozisyon yarışmaları arasında bir adet Ege birinciliğini gururla boynuma astım. Kazanmak hep insanı şevklendiren bir amaca dönüşür. Bu şevki yazılara aktarmak hobiden ve ilgi alanımdan daha da öteye taşındı.

Şiirler denemeye dönüştü, denemeler ise farklı bir yöne kaymaya başladı. Moda ile ilgilenmeye başladığım zamanlar diye bir belirli tarih bulunmuyor. Genellikle giyim tarzım için renk  takıntılı açıklamasını yapabilirim. Kıyafetlerimde ve hatta pijamalarım için bile bu takıntının önüne geçemiyorum… :) Aslında bu da küçüklükten kalma bir alışkanlıkmış. Annemin bu konuyla ilgili anılarına çok gülüyorum, tabii onun için yaşarken çok komik olduğunu söylemeden de edemiyor. 

Moda, trendler, demode olanlar derken kendimi moda editörlüğü yaparken buldum. Düşüncelerim çoğaldıkça, yazdığım yerlerinde sayısı arttı. Sonra da kendime modadan bir ansiklopedi yarattım; adını da modaviki koydum. Güncel olarak trendleri takip ediyor ve naçizane yorumlar katarak bu adres üzerinden yayınlıyorum. Yorumlarınız benim için ve diğer okurlar için önemli olduğunu unutmayın derim.  

Milliyet , Listelist, Mahmure ve Mynet üzerinden yayınladığım moda yazılarım için tıklayın;

milliyet

listelist

blog-mahmure-logo

 

Son olarak da bana; 

iremsen87@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.