Bebe Mavi Kaban Kombin Önerileri

Uslu çocuklar bu kış gerçekten şirinleri görebilecek! Eğer mavinin büyüsüne kapılan kabanları giyersek…

Kış modası mavinin tesiri altına giriyor. Bahsedilen etkiyi üzerinize geçirip, tüm mevsimi büyülemeye kim hayır der ki? Soğuk hava mevsimlik kabanları, ceketleri sırtlamamızı tetiklerken, tüm kombinin bir kaban seçimi ile değişeceği gerçeği ile de yüzleşmemizi sağlıyor. Bu yüzleşme ani, keskin ve oldukça da mavi oluyor. 2016 kaban modelleri bu kış sokak modasında maviye boyanıyor. Haliyle tüm kombine de bir mavi ışık yayılıyor.

Mavi Kaban Nasıl Kombinlenir?

1- Mavi kaban mevzu bahis olunca tüm diğer renkler bir nebzede olsa kendini feda ediyor. Bu teslimiyet aslında biraz da kolaya kaçmayı tetikliyor. Sizde kombininizde kabanınızı öne çıkarmak için siyah ve tonlarını tercih edebilirsiniz.

mavi kaban kombinleri

2- Siyahın karanlık taraflarına bir nebzede olsa hareket kazandırmak için leopar desenden yararlanabilirsiniz. En azından uyumsuzluk uyumuna bir örnek olmak için bunu deneyebilirsiniz.

mavi kaban kombinleri

3- Pastel mavinin yumuşak yüzü tam anlamıyla size hitap etmiyorsa eğer maskülen parçalarla denge sağlayabilirsiniz. Fular detaylı bir gömlek ve birkaç sezondur ayaktan düşmeyen oxford tarzı modellere öncelik tanıyabilirsiniz.

mavi-kaban-5

4- Genellikle şık tarzı ön plana çıkaran mavi kabanları sportif parçalarla da kombinleyebilir, çabasız şık kavramına örnek olabilirsiniz. Bu durum jean pantolon, basic sweatshirt ve bir çift spor ayakkabıyla karşılanacaktır.

mavi kaban kombinleri

5- 2016 renkleri olarak seçilen bebe mavisi ve soluk pembeyi bir arada kullanarak sade ve şık bir tarzı keskinleştirebilirsiniz.

mavi kaban kombinleri

6- Şık kombini sportif bir havaya sokmak için kaban yerine bomber ceketleri kullanın. Tabii ki mavi renkten şaşmadan…

mavi kaban kombinleri

7-Tek bir parça ile kombininizi geçiştirmek istediğiniz bir gün mü yaşıyorsunuz? Bunun için mavi bir kabana sarılın ve önünüzü sıkı sıkaya kapatın. Nude stiletto ayakkabı ile kombinize nokta atışı yapın.

mavi kaban kombinleri

Her ana sihirli dokunuşlar bulaştırmak için bu kış maviyle kuşanın!

mavi kaban kombinleri mavi kaban kombinleri mavi kaban kombinleri