Bayan Giyim: Renk Modası

2015 İlkbahar Yaz trendleri üzerin renk kartelası sevimli, iddialı, maskülen, feminen, çekici ve daha birçok karakteristik özelliğe sahip. Hangi renkleri giymeli? Casual giyimde günlük stillere hangi renkleri katmalı? Sokak stillerindeki değişen renkler hangilerini  öne çıkarıyor? İşin içerisine renk girince bir sürü soruyu da beraberinde getiriyor.

Lacivert Kombinler

Bu İlkbahar ve Yaz mevsiminde siyahı unutun! Yeni fenomen lacivert! Koyu lacivert renginden açığına doğru bir yolculuğa çıkın, tıpkı gökyüzünün denizi yansıtması ya da denizin göğe yansıması gibi… Havayı biraz yumuşatmak, geçişleri vurgulamak için araya sıcak renkler yerleştirin. Sokak ModasıMandalinayı Unutmayın!

Mandalina rengi de yılın İlkbahar ve Yaz renkleri arasında. İddialı konseptlere dikkat çeken tasarımların tonları turuncunun can alıcı taraflarında değerlendirildi. Sıcağa sıcak, yaza turuncuyla merhaba deyin! Sokak stilleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olmak adına ve bronz tene en yakışan renk konusuna açıklık getirmek için deneyin ve etkisini görün! Aralara siyah katmayı ihmal etmeyin.

Sokak ModasıŞeker Kızlar Sokakta!

En sevimli, şık ve sade renkler arasında ilk sıraya oynayan pudra pembesini kim unutabilir ki? İddiasına karizma katmak isteyenlerin ilacı, rüküşlüğün korkulu rüyası… Pudra pembesi kombinler senenin monokrom modasına da büyük katkılar sağlıyor.

Sokak ModasıBu Rengi Yaz Bir Yere: Mint Yeşili

Yeşil tonları başlı başına bir devrim yazmaya aday; fakat mint yeşili ile oluşturulan kombinlerin yeri her zaman için ayrı bir yerde. Tukuaz renginin tonlarında ama daha canlı. Plaj modasında da mint yeşili siyah ayrıntıların en harika ve popüler seçimlerini oluşturacak! Tabii ki sarı ve lacivertle de değerlendirilince çok hoş gözüküyor.

205-renk-modasi-3Sarı Kombinler

Baştan aşağıya sarı renk çoğu kişinin pek fazla sıcak bakmayacağı bir yerde. Sarı rengin çok fazla kullanılacağı bir İlkbahar Yaz dönemine ise çok az kaldı. İster kabul edin, ister etmeyin oldukça şık bir tarzın öncülüğünü kaldırabilecek seviyede. O kadar cesur değilim diyenler için ise mint yeşili ile beraber kombinlenebilir.

Sokak Modası

 

Siyah Beyaz Kombinler

Gelelim İlkbahar Yaz Modasının zirvesine. Siyah beyaz kombinler sokak modasında epeyce tercihleri zorlayacağa benziyor. İki zıt rengin uyumu ise görenlerin hemen içini ısıtmaya yetiyor. Sezonun monokrom stillerinde de çok fazla yer verildiği bu iki renk, 2015 trendlerinde adeta bir mühür gibi. Geçişlerin belirgin, net bir şekilde vurgulandığı ve sokak modasındaki şıklığın göstergesini arttırdığı bir bakışta kendini ele veriyor.

Sokak Modası