Basit Düşün İyilik Yap: I AM NOT BASIC

Sokak modası basit düşünmeyi adet haline getirdi. Alengirli kombinler iddialı bir tarzın davetiyesini üzerimize yapıştırırken, basit ve sadelik çabasız şıklığı keskinleştiriyor.

Sonbahar Kombin Önerisi

Hava, sıcaklığına bu sıralar bir türlü karar veremiyor. Bu karasızlık her gün “ne giysem?” sorusunu biraz daha zorlaştırıyor. İnce giyince üşüme, kalın gelirse bunalma ihtimalleri tişört üzerine ceket geçiştirmesini de beraberinde getiriyor. Yavaş yavaş kışlık giysileri çıkarırken, yazlık tişörtlerden de haliyle vazgeçemiyoruz.

IMG_7759

Gündelik, basit ama çabasız şık olmak istiyorsanız aksesuar veya desenlere sırtınızı yaslayabilirsiniz. Bir kot bir tişört yeterliliğine ceketleri ekleyerek her an her şeye hazırlı olabilirsiniz.

modaviki-basic-tisort-

Gardırop Detoksu

Yazlıkları kaldır, kışlıkları çıkart günlerindeyiz tam. “Bazı tişörtler elimizin altında dursun” zamanı henüz geçmedi. Her güne farklı kombin derlemesi ise dolaplarımızı malum şişiriyor. Ben her sezon tüm kıyafetlerime şans veriyorum. Şansını kaybedenleri ise atmak yerine dağıtıyorum.  Bu yıl iamnotbasic.com ‘un düzenliği #BirazYerAc kampanyasını destekliyorum.

i-am-not-basic-1

Bir Giysi Kaç İyilik Eder?

Yaz sıcağı, kış ayazı, mevsim geçiş dönemindeki “ne giysem?” baskısı basit düşünmekle aydınlanıyor. Üstelik bu aydınlanma iyilikle kesişip, dolabında giymediğin her ne varsa çöpe gitmek yerine değerleniyor. Sen de basic parçalardan hoşlanıyorsan mutlaka iamnotbasic.com ‘a göz at. Giymediklerini bağışla! Dolabında #BirazYerAc