Baharlık Jean Kombinleri

Hava durumuna bak, omuzlarına ince bir ceket at havasının yaşadığı son günlerde yine kombinler ve ne giysem derdi jeanlerle şekilleniyor.

İlkbahar Trendleri

Geçtiğimiz sezondan yadigar havası ile alt üst kot yine sokak modasının altını üstünü getirmek için uygun adım ilerliyor. Skinny jean modelleri ile dar, mom jean ile bol kesimler, kısa ve kesik paça kot pantolonları ilkbahar modası için biçilmiş bir kaftan oluveriyor. Şık olmak için bir çift topuklu ayakkabı yeterken, tüm gün ince bir ceket, tişört ve jean pantolon ile geçiştirilebiliyor.

İllaki Yüksek Bel

Yükselen bel trendi yükselen seviyesini bu sezonda koruyor. Baharın yaz mevsimine dönmesi ile de yerini kazıyarak bir çukura dönüştüreceği gerçeği kimseyi şaşırtmasın. Hatta hepimizin aynı çukura düşeceği de…

yüksek bel kot

Kısa Paçalar

Jean meselesi bazen paçaları ile trend mevzusunu kısa keserken konuyu da uzatıyor. Mutlaka bu sezonda paçaları sıvamak gerekiyor. Tabii bu meselenin bacak boyunu kısalttığı gerçeği ile de yüzleşmeyi unutmadan… İşte bu anda da imdada yüksek bel kesim yetişiyor.

yüksek bel kot

Jean Zehirlenmesi Olmasın

Jean on jean her geçen gün devleşerek farklı bir boyut kazanıyor. Tek bir noktaya odaklanmanın görüntüyü boğduğu sonucu ise değişmiyor.

jean on jean

Hafif Yırtık

Bu sezon artık yırtık kot meselesi daha nazik bir hal alıyor. Hatta yırtıklar yerini yamalı görünüme devrediyor. Tüm yırtıkları yine kot kumaş ile kapatabilirsiniz.

Gömlek – Jean İkilisi

Baharın hafif serin ve sıcak havasına en iyi gelen seçim olan gömlek ve jean kombinleri son zamanlarda favori. Beyaz ve dökümlü olan gömlekler diğer seçimlere göre bir adım önde. Spor ayakkabı ile her yere, topuklu seçimleri ise gündüzden geceye adımları ilerletiyor.

yüksek bel kot

Kot Pantolon Kombinleri

İlkbahar modası loafer ve oxford modellerini spor ayakkabı ile yarıştırıyor. Sokak modasında gecenin kazananı daima sivri burunlu pabuçlar olsa da yine rahatlıktan bir gıdım ödün vermeyenler gözü topuklu oxforflara dikiyor. Tişört-jean kombinlerinde son sözü takı ve aksesuarlar belirliyor. Yağmurda trençkot, şık bir stil için boyfriend jean ceketler ve salaş ve spor tarz için bomber ceket modelleri omuzlardan eksik olmuyor. Bahar kendini yaz mevsimine bırakmadan her yanı yine kot kumaşla sarıyor.

jean kombinleri

jean kombinleri

jean kombinleri

jean kombinleri

jean kombinleri

jean kombinleri