Bahar Trendleri Top 10

Bahar geldiğinde bir ‘ne giysem’ derdi her güne yayılır. Gardıropların önünde saatler geçirmek yerine, sezonun trendlerine göz gezdirebilir ve ne giysem derdinize bir ışık tutabilirsiniz!

 

1-      Floral Desen

Çiçekler baharı süslerken artık günlük kombinlere de yerleşiyor! Floral etkiyi pantolon, etek ve ceketlere yansıtmayı unutmayın!

 

2015 bahar trendleri

 

2-      Tulum

Salopet terimini gün yüzüne çıkarıp yayan tulumlar 2015 trendlerinde yer almak için bahar aylarını seçiyor. Hem şık hem spor kombinler için muhteşem bir seçenek sunan tulum modelleriyle konforlu bir seçim yapmak da cabası! Üstüne geçir ve çık mantığıyla zaman kazandıran seçimlerinden..

 

2015 bahar trendleri

 

3-      Gömlek Elbise

Boyfriend gömlek modasının tek kullanımlık hali. Gömlek elbise modası bahardan yaza doğru yayılacak olan trendler arasında.

 

2015 bahar trendleri

 

4-      Krem Rengi Trençkot

Renkli trençkotlara nazaran nötr bir etkiye sahip krem renkli trençkotlar, her ana bir şıklık katmak için bekliyorlar.

 

2015 bahar trendleri

 

5-      Bol Elbise

Geniş kalıp ve oversized modasının bir başka bakış açısı olan anvelop elbiseler, hem spor hem de salaş bir tarzın ortaya çıkmasını sağlıyor. Üstelik şık olmak sadece ayrıntılarla meydana gelebilir.

 

2015 bahar trendleri

 

6-      Delikli Ayrıntılar

Lazer kesim deyip geçmeyin; her an her yerde bir delik sizi süslüyor olacak! Tabii baharın sıcak havalarında değerlendirilmeli…

 

2015 bahar trendleri

 

7-      Flatform Ayakkabı

Platform topuktan sonra biraz flatform denemeye ne dersiniz? Kaba gözüktüğüne bakmayın, ikinci bakışınızda sizi tavlayacak kadar rahatlar!

 

2015 bahar trendleri

 

8-      Bucket Bag

Büzgülü çanta sokak modasında oldukça geniş bir yer ayırttırdı kendine. Her omuzun taşıması gerekli olan bu çantalar, tüm günlük hayatınızı içerisine alabilecek kapasitede! Renkli ve minik boyları ise hacminden daha da iddialı duruyor…

 

2015 bahar trendleri

 

9-      Cut Out Botlar

Her ana bir şıklık her yana bir boşluk modasının farklı bir yanında duran cut out bot modelleri, kış ayından bahara sıçrayan trendlerin başında yer alıyor.

 

2015 bahar trendleri

 

10-   Lacivert Kombinler

Beyaz kombinlerden sonra siyahın tahtını sallayabilecek kuvvete sahip lacivert kombinler sokak stillerinde şık tarzları temsil ediyor. Spor ve salaş bir stil yerine her an şık ve bir o kadar zarif gözükmek isteyenler için muhteşem bir tona ton kombin seçeneği;

 

10-lacivert-kombin