2017/2018 Sonbahar Kış Trendi: Kazak

Kalın örgüler, daha kalı, en kalın. Kalın kazaklar, daha kalın,  kalın kalın, en kalın!

Modaviki Moda Blogu | Kazak Modelleri 2018

İşte kış geldi! Sıcak havadan, cıvıl cıvıl yazdan şikayet edenler lütfen kışın güneşten kaçılın, bize yer açın!

2017/2018 Sonbahar Kış trendi mevzusu soğuk havanın esiri olmadan hemen önce birer ikişer sokak modasına fısıldıyor. Neyse ki bu sezon tüm diğer kışlara nazaran en renkli olarak kendini şimdiden belli ediyor. Hava kapalı, gri, soğuk ve kasvetli mi? Hiç önemli değil! Yaz mevsiminin tüm cıvıltısını kalbimizde yaşatıp, üzerimize renkli kazakları geçiriyoruz. Pembenin en şekeri, kırmızının en yananı, lilalın en tatlısı, turuncunun en masumu, laciverdin en namlısı diyerek uzuyor mevzu . Bu kış bize biraz fazla renk veriyor.

Modaviki Moda Blogu | Kazak Modelleri 2018

Şeker kız modu pink ve lilanın kimi zaman capcanlı kimi zaman daha soluk tonlarına yükleniyor. Kazak modellerinde bu sezon en çok lila ve tonları mercek altına yatırılıyor. Üstelik öyle solgun ve geri plana atılacak kombinlerle de geçiştirilmiyor. Kırmızı ile lilayı, lacivertle pembeye destek vererek göz alıcı kombin meseleleri gündeme geliyor.

Modaviki Moda Blogu | Kazak Modelleri 2018

Koyu renk kısmında kalan lacivert ve kırmızı kah aynı kombinde buluşuyor, kah daha da renklenerek neon renklerle kullanılabiliyor. Kazak kombinleri haddini aşarak şık bir stili daha çok ön plana çıkarıyor. Mevsim Kış şık bir kombinden kazak dışında ne beklenebilirdi ki?

Modaviki Moda Blogu | Kazak Modelleri 2018

Püskül, ponpon, iri örgülü, kısa, uzun, geniş her türlüsü tekrarlanan moda tarafından üzerimize konmak için tetikte bekliyor. Pastel mevzusu da çizmeyi aşarak hızlı adımlarla sokak modasına hükmedecek seviyeye ulaşıyor. Kazak modelini seçip, üzerinize çekin, aman sakın üşütmeyin!