2017 Yaz Trendleri : Renk Taarruzu vol.1

Renklerin ve desenlerin enerjisi yaz mevsimini baştan aşağıya boyuyor. Yazın en eğlenceli yanı sokak modası stilleri ile üzerimize işleniyor. Sıcak havanın bunaltıcı yanını şimdilik düşünmek için erken. Renkleri gözünüzde canlandırmak ise sakın geç kalmayın! 

Her sezon gibi yine mevsim öncesi trend belirginleşmesi durumları göz kamaştırıyor. Ama bu sefer soft renklerin en can alıcı, desenlerin cidden çiçek açtığı, militer ruhun baskın çıktığı ve mavinin denize beş kala tüm kombinlere sızdığı bir dönem hemen az ilerde bizi bekliyor. Yaz cıvıltısı önce huzurlu tavrı ile geliyor.

Şeker gibi pembe, çiçek gibi bir bahçe, en canlı sarılar, yeşilin her tonu, mavinin büyüsü derken renkli ve hareketli bir sezondayız artık. Baharın neşesi henüz yorgunlukla karşılansa da önce yeşermeye sonra mavi ile büyülenip, solmayan bir çiçeğe dönüşmeye ne dersiniz? 2017 trendleri yaz mevsimini işaret ederken altımız üstümüz renkleniyor..

Yeşilin her tonuna teslim ol

Bir tane renk her tonu ile taarruza geçti. Çözüm ve sonuç aynı noktada çoktan birleşti. Hemen şimdi yeşil olan her ne varsa üzerimize geçirmenin vakti.

Mavinin büyülü dünyasına hoş geldiniz 

Açıktan koyuya, koyudan açığa ve tekrar açıktan koyuya doğru ilerleyen mavi dozunu aşıyor. Çanta, ayakkabı ve hatta tüm aksesuarlar mavinin tonlarına takılıyor. Baştan aşağıya mavi bir yolculuk bizi içine doğru çekiyor.

Çiçek gibi olmak

Birkaç sezondur inat eden çiçek desen bu sezonda da yine her kıyafetin üzerine konuyor. Kah işleme, kah baskı ile illaki bir yerler solmayan bir çiçeğin zarif tavrına bürünüyor. Şimdi toparlanma zamanı; Yaz geliyor!