2017 Takı Modası

Moda trendleri kombin meselesinde ne kadar yenilikçi ve eskiye göz kırpan tavırdaysa aksesuarlarda da aynı şekilde. Her yıl yenilenen trendler takıları da kapsıyor. Tak takıştır durumları ilkbahar mevsimi ile daha ön plana çıkıyor.

Takı modası 2017

Aksesuar kombinin tamamlayıcı rolünden çıkıp, kahraman olma yönünde ilerliyor. La Pharla, bu deneyimi bir üst seviyeye taşıyarak gündüzden geceye doğru yayılan, parlayan bir şıklığı online satışla buluşturuyor. Takı deyip geçmeyi bir an olsun durduran tasarım aksesuarlar 2017 takı modası trendlerine hükmediyor. Özel günleri daha da özelleştiren, sıradan ve monotonluğu özgünleştiren tasarımlar kombinin odak noktası haline geliyor.

Aksesuarın detaylardan sıyrılıp, kulağa küpe olan tavrı kulaktan kulağa yayılıyor. Özellikle iri, gösterişli, bazen tek olabilecek kadar güçlü bir edayla kulaklara ilişiyor. Halkanın geri dönüşü de tek küpeler kadar güçlü bir sesle bizi çağırıyor.

Basic kombinleri şık, şık kombinleri ise iddialı bir havaya sokan kolyeler yine çoklu seçimleri ile karşımızda. Boynumuza dolana dolana karmaşık, karışık ama oldukça da şık olmayı vadediyor. Kolye değil, kolyeleri mutlaka kombine iliştirmeli, abartmaktan çekinmemeli..

Bu sezon ilkbahar yaz modası sadeliği kıyafetlerle ne kadar ön plana çıkarıyorsa, takı meselesinde de bir o kadar bonkör davranıyor. Tüm bileklikler kolumuza giriyor.

Yüzük Modası

Tüm parmaklara ayrı yüzük moda akımından sonra eklemleri dolduran yüzükler bu sezonda da elimizden tutuyor. Özellikle gold yüzükler on parmağın onuna geçiyor.

Sokağa çıkmadan mutlaka takıp takıştırın, takmadan Lapharla.com‘a uğrayın!