2017 Kış Modası Öne Çıkan Trenleri

2017 kış modası biraz geçen sezondan biraz 80’lerden besleniyor. Değişen jean pantolonlar, kabaran kollar, lafı uzatan fırfır ve volan detayları üzerimize yapışıyor!

 

2017 Kış Trendleri | Modaviki

80’ler modası karpuz kol yeniden gün yüzüne çıktı! Kabarık kol detayları gömlek, elbise, bluz ve hatta kabanlara kadar ilerleyen bir etki ile gün geçtikçe büyüyor. Abartmadan, kabartarak gündelik kombinlerde bile kullanabileceğimiz bu detay şık bir kombini istemeden kolumuza takıyor.

2017 Kış Trendleri | Modaviki

Jeanlerin yırtık, kırpık ve bitap görünümü artık biraz geride kalıyor. Şimdi iki farklı rengi üzerinde taşıyan modern görünümü ile yeniden karşımıza çıkıyor. Açıklı koyulu tonları bir araya getiren kot pantolonlar bacakları olduğundan daha ince göstermesi ile kalpleri çeliyor.

2017 Kış Trendleri | Modaviki

Salaş kotların soğuk hava ile beraber dolaplara kalkıyor. Artık dar kot mevzusu bacaklarımıza dolanıyor.

2017 Kış Trendleri | Modaviki

Kabarık ve volümlü kol detaylarını tetikleyen fırfır ve volanlı kollar bu sezonda da yerini sabitliyor. Tabii ki bu sabit kalma sadece fırfır ve volan kollara özgü bir ayrıcalık değil. Pileli etek modelleri de yine kış mevsiminde katlanan şıklık etkisini sürdürenler tarafında.

2017 Kış Trendleri | Modaviki

İnceden inceye işlenen nakış bu seferde kazakları ele geçiriyor. Kışa inat tüm kombinler çiçek açıyor!

2017 Kış Trendleri | Modaviki

Kışın vazgeçilmezi siyah bu sefer asilik tahtında yanında grinin her tonunu sürüklüyor. Siyah giyiyorsan griyi, gri giyiyorsan siyahı da mutlaka kombinine eklemeyi unutma. Tabii ki bir de renkli birkaç aksesuarı da yabana atma!