2017 İlkbahar Kombinleri: Sportif Şıklık

ilkbaharın sadece havası değil, kombinleri de kararsız. Bir yandan esen rüzgar, diğer taraftan açan güneş, öteki tarafta yağmurlar derken bir gün olur dört mevsim. İşte bu yüzden kimi tişörtle dolanırken, kiminin montunu çıkmamakta ısrarcı. Karışık bir havanın, karışık kafalarını ve karma karışık kombinleri birer ikişer ortaya çıkıyor. 2017 ilkbahar modası da trendleri sportif ama şıklıktan ödün vermeyen kombinlerde aynı noktada birleştiriyor. Bu sene hem renkli, hem rahat, hem de cool bir tavır ön plana çıkıyor. Gerisi ise yaz mevsimine kalıyor.

Sportif Şıklık | modaviki

1- Yaz mevsimi gelmeden mutlaka spora başlayanlar merhaba!

Rahat giyim her an her yerimizi sarmak için adeta tetikte. Bir çift spor ayakkabı, bir taytın her kıyafeti unutturduğu gerçeği bu baharda değişmiyor. Renklenen kombinler baharın enerjisini üzerimize bulaştırıyor.

Sportif Şıklık | modaviki

2- Yeniden pötikareli desen üzerimize çullanıyor

Kareli görünüm tüm pastel ve nötr tonlarla dört bir yanı sarıyor. Gömlekler, etekler ve elbise modelleri pötikare! Bütün canlı renkleri aksesuarlarda dene, halka mevzusunu ise tüm kulaklara küpe!

Sportif Şıklık | modaviki

3- Yeni bohem

Bohem yine yeniden ve hatta hiç yenilenmeden 2017 ilkbahar trendlerinde. Geçen sezonun salaş, etnik desenli pantolonları günü kurtarıp, geceye sızmak için bekliyor. En sportif tarz bir iki aksesuar desteği ile şık bir havayı estiriyor.

Sportif Şıklık | modaviki

4- Bi’gömlek bi’pantolon 

Ne giysem diye çok fazla düşündüğünüzde, klasik bir seçimden sıkıldığınızda, rahat bir kombin istediğinizde hemen bir gömlek ve bir pantolona uzanın. Bu sezonun trend listesinde kombinlerinizi; pastel renklerin ön plana çıktığı floral desenlerle, kısa paçalı havuç pantolonlarla, birbirine asla uymayan küpelerle, neon renklerin ön plana çıktığı çantalar ve rahat ayakkabılarla destekleyin.

Sportif Şıklık | modaviki