2016 Yaz Modası: Berr-In Etkisi

Uzun zamandır upuzun bir Yaz mevsimi için bekliyoruz. Yağmurun dinmesini, havanın ısınmasını ve hatta bunaldığımız sıcakların gelmesi için gözler hava durumu raporlarında. Bugün yağmurlu olacakmış, bugün hava bulutlarla kaplanacakmış, akşam olunca bir esinti, güneş batınca ince bir ceket arayışı derken zaman çabuk ilerliyor. Kışı yaza, yaz mevsimini de çabucak kışa çeviren zaman her sene farklı olmayı, her yıl farklılığını üzerimize asmayı başarıyor. Bu senenin yaz modası, trendleri bol pantolon rahatlığına yüksek bel kesimleri de ekleyince karşımıza harikalar çıkıyor. Bu harikaların arkasında duran markalar gündelik rahatlığı şıklıkla taçlandırınca insan ne giysem derdinden de kendini sıyırıyor!

Berr-In Etkisi | Berr-In Effect

Herkese Bir Berr-In

Yeni sezonda yaz modası rahatlığa önem veriyor. Öyle skinny pantolonlara sıkışmayı reddeden sokak modası bol, geniş, yüksek belli kesimlerle rahat bir tarz yakalamamızı sağlıyor. Öte yandan uzun yelekler, ceketler tiril tiril havaları ile sokağı serinleten bir tavırla gündelik stiller için ideal tavrı savunuyor. Bir diğer yandan ise kısa üstler yüksek belli pantolonlarla birleşince muhteşem bir uyum yakalanıyor. Tüm bunlarda bir yerde Berr-In markasının yeni sezonunda toplanıyor.

Berr-In Etkisi | Berr-In Effect

İnce Ama Uzun Ceket

Serin yaz akşamları ince bir ceket arayışına da cevap veren marka uzun, ince ve tiril tiril betimlemesine uygun tarzdaki ceketleri ile sırtımızı kolluyor.

Berr-In Etkisi | Berr-In Effect

Bol ve Yüksek Bel Pantolonla Yüksel

İşte benim en sevdiğim! Bol ve yüksek beli aynı modelin üzerinde toplayan farklı desenleri, enini pas geçip boyuna doğru çizen, bacaklarımızın ince uzun gözükmesini sağlayan pantolonlar. Yaz için ideal, gündüzden geceye kolay geçiş sağlayan pantolonlar bu sezonun adeta kurtarıcısı.

Berr-In Etkisi | Berr-In Effect

Uzun Günler Kısa Üstler

Göbeği açıkta bırakıp, bırakmamak arasında kalmış, yüksek belin üzerine cuk oturmuş üst modelleri sezonun favorisi. Uzun günlerde mutlaka Berr-In markasına yer veren satış noktalarını ziyaret etmeli!

Berr-In Etkisi | Berrin Eser

Şuradan takip et: *Instagram: @berrinistanbul

Şuradan satın al:

Istanbul:

BUILDING (Akmerkez – Caddebostan – Akbatı)

POPULAND (Bakırköy)

LEVADA (Altunizade)

ESPE VELA (Tuzla Marina)

LURRE (Ortaköy)

Ankara:

YAPRAK (Balgat)

İzmir:

WHIP DESIGN (Alsancak)

ESPN (Karşıyaka)