2016 Plaj Modası: Bikini Modelleri

Artık deniz sezonu açıldı! Plaja doğru genişleyen sokak modası farklı bikini ve mayo modelleri ile karşımıza çıkıyor. Çıkıyor çıkmasına ama 2016 bikini modelleri mayo modellerini yeniden geri plana iterek, farklı renkleri ile gündeme geliyor. Peki bu gündem hangi modellerden oluşuyor?

2016 yaz modası trendleri plaja doğru indikçe renk cümbüşüne davet ediyor. Bu renklerin hangilerinin ya da desen konusunda hangi motiflerin ön plana çıktığını anlayabilmek çokta zor değil. Tabii bir de yüksek bel kesim ve tığ işi bikini mevzusu da bikini mayo modelleri 2016 trendlerinde yerini yine sabitliyor.

Yeni Sezon Bikini Trendleri Neler?

1-Halter Top

Tüm “Biraz kapalı değil mi?” sorusunu dağıtacak yeni sezon halter bikini modelleri, plaj stillerine bu sezon farklı bir soluk getiriyor. Bu sadece göz aşinalığı da değil üstelik. Özellikle bağcık görünümü ile hem farklı hem de rahat hareket edilebilirliği sağlayan modeller tercih edilebilir.

2016 bikini modelleri

2-Retro Havası

Yine yüksek bel. Bu sefer plajları donatıyor. 2016 bikini modası yüksek bel furyasına kapılıyor. Saklanması gereken tüm ayva göbeklere duyrulur!

Yüksek Bel Bikini

3-Fırfır mı yoksa Püskül mü?

Bir yandan püskül bir taraftan fırfır üzerimize fazladan kumaş atıyor. 2016 yaz trendleri plajları hem püskül hem de fırfırla yeniden donatıyor. Biraz hareketli ama çokta neşeli bir görünüm için değerlendirilebilir.

2016 bikini modelleri

4-Desen Desen Desen 

Deniz akla gelince yaz mevsimi, yaz mevsimi denildiğinde ise renkli ve desenli bir görünüm akıllara gelir. Bu sezon bikini modelleri de tıpkı akıllarda canlanan yaz profiline hitap ediyor. Desenler desenlerle dans ediyor.

2016 bikini modelleri

 

5-Biraz Botanik

Plaj modası bu sene oldukça botanik bir hava solduruyor bize. Bu yaz plajda üzerimizde botanik bahçeleri açıyor!

2016 bikini modelleri

Hangi Bikiniyi Alsam?

Bikini veya mayolarını yenilemek hem de aynı zamanda da modayı yakından takip etmek mi istiyorsun? Yaz modası senin olduğun yere geliyor. Bu sene oradan oraya gezmek yerine yazlık alışverişimi bonprix.com.tr adresinden yaptım. Beni boşver de sen mesela neler alırsın? Mayo mu yoksa bikini mi? Aklını karıştıracak modeller bonprix kelimesinin tam içinde!

 

Koton Bikini

bonprix bikini

Bol denizli, güneşli günler..

 

 

 

 

9 thoughts on “2016 Plaj Modası: Bikini Modelleri

 1. SELAMLAR
  1. HALTER top. Bu bikini üstünün alti yanmayacak kapali ya.beyaz kalacak gibi.ipli olan modelleri var(boyundan dekolteye kdar) alti da yanar mi sizce alsam?

  1. Merhaba Sevgi
   Valla bilemedim yanda da bilir, daha beyaz kalıp her an sana merhaba diye de bilir. Ama aynı gün bikini değiştirirsen en azından yanmasa da bile göze batmaz diye düşünüyorum =)

   Sevgiler

Comments are closed.