2016 Kış Modası: Kaban Modelleri

Üşümek ve üşütmenin arasında çok ince bir çizgi vardır. Kaban seçimleriyle genişleyip, yok olabilen!

2016 kış modası: KABAN

Hava soğuk! Artık her gün bir önceki güne nazaran biraz daha soğuk hemde. Üstelik bu bir önceki günler ve sonrakiler uzun bir süre de geçmeyecek. Bu da resmen kaban mevsiminin başladığının bir göstergesi. Sonunda 2016 kış kaban modelleri ile yeni sezonun yeniliklerine yavaş yavaş adapte olabilir ve her gn biraz daha soğuyan havadan kendimizi koruyabiliriz. Her sene olduğu gibi soğuk hava dalgasının tehdidi açık ve net, kabanlarını hazır et!

military kaban

Military Kaban

Haki denildiğinde military, military diye anıldığında ise hakinin tonları baş gösteriyor. Maskülen bir tarz için nokta atışı kruvaze kabanlar yeni sezon kaban modelleri arasında favori seçimler için adaylığını resmen ilan ediyor.

Oversized kaban

Oversized Akımı

Bir beden büyük görünüm, bol ve dökümlü geniş kesimlerin kış ayazında da hiçbir yere kaybolduğu yok. Cool bir görünüm arayışı için net bir seçim olan oversized kabanlar, aynı zamanda da salaş bir şık stil için en ideal tercihi oluşturuyor.

Peluş kabanlar

Peluş Kaban Sevimliliği

Diğer bir adıyla oyuncak ayı olan peluş ceketler yeni sezonda sokak modasında resmen bir sivrilmeyle gözümüze sokuluyorlar. Üstelik sadece bu sokulmanın gözle kalacağıda yok gibi duruyor. Bu durulma stilinize değmeden hemen önce en dar kombinlerinizi hazırlamalı, kendinden kabarık olan peluş kabanları vücuda oturan kıyafetlerle tercih etmelisiniz.

Uzun kaban modelleri

Uzun Kaban Modelleri

Uzayıp giden, yere tam sürtnecekken ayak bileklerinde biten kabanlar size de tanıdık geldi mi? Gözünüzün bir yerden ısırdığı uzun kaban modelleri kış sezonunun popüler seçimlerinden. Üstelik bu uzun kabanların dillere destan olabilecek sihirli dokunuşları da unutulmamalı; daha uzun boylu, daha zayıf ve zarif bir duruşu kesinleştiren…

Kürk mont

Ye Kürküm Ye

Daha öncede uzunca anlatmıştım imitasyon kürkün kış sezonu üzerindeki etkisini. Basit, sade kombinleri nasıl bir anda değiştirdiğini. Renkten renge girip vazgeçilmez bir hale dönüşmeye başladığını. Her gün biraz daha göremeye alışacağımızı ve bu kış tüyleneceğimizden evet daha öncede bahsetmiştim…

deri ceket

Kaban Değil Ceket

Kabanlar beni boğar, sıkar diyenler arasında mısınız? Eğer böyleyse mutlaka deri ceketleri tercih ediyorsunuzdur. Peki bu sezon deri ceketlerin ne denli asi olduğunu biliyor musunuz? Kirpiye peş kala, her yeri zımbala!

süet kaban

Süet Sezonu

Bohemin o lüks tarafı olan süet artık haddinden fazla karışıyor stilimize. Her yer süetin yumuşaklığına teslim olurken, her kombin süet kabanla noktalanıyor. Püsküllü, sade, renkli süet konuyu genişletip aynı noktaya odaklandırıyor. Kocaman bir süet noktaya…

2 thoughts on “2016 Kış Modası: Kaban Modelleri

  1. Çok başarılı blog tebrik ederim resimler paylaşmanız kendi adıma görsel olarak görmek çok hoş yenilerini beklerim
    Sevgiler

Comments are closed.